fbpx

Eva Lorenc

Provedu vás světem klavíru

Vyberte si, co si chcete zahrát, a začněte ještě dnes!

Bestseller Pohádkové čtení not naučí děti hravou a pohádkovou formou základní noty v houslovém i basovém klíči.

Klavírní škola Můj klavír pro učitele i rodiče. Hrou podle sluchu seznamuje děti s klavírem a vytváří u nich základní pianistické návyky, postupně a prakticky provází žáky notovým textem a trénuje čtení a hru z not, buduje dětem jejich první repertoár, učitelům přináší potřebné metodické komentáře a žákům plno zábavy.

Již brzy v prodeji.

Sbírka 14 okouzlujících skladeb, která potěší vaše srdce, pohladí vaši duši a pomůže zdokonalit vaši klavírní techniku. Vhodné pro začínající a mírně pokročilé pianisty.

12 etud, které si zamilujete na první poslech! Vyřeší vám různé druhy klavírní techniky – sexty, oktávy, stupnice, chromatiku, skoky, přírazy, trioly. Vhodné pro mírně pokročilé klavíristy.

Třívětá klavírní sonáta v romantickém duchu, která vás uchvátí. Vhodná pro pokročilejší hráče. Poradí si s ní žáci vyšších ročníků ZUŠ a začínající konzervatoristé.

12 stylizovaných ukolébavek s propracovanými klavírními doprovody včetně zpěvního hlasu připravené pro potěšení vás i vašich nejmenších. Vhodné pro mírně pokročilé.

20 nejkrásnějších českých vánočních koled s jednoduchými klavírními doprovody čekají jen na to, až si je zahrajete u stromečku. Vhodné pro začátečníky.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00