fbpx

Eva Lorenc

Provedu vás světem klavíru

Vyberte si, co si chcete zahrát, a začněte ještě dnes!

Pohádkové čtení not pro malé klavíristy

Oblíbený e-book, díky kterému se děti hravou formou naučí číst noty v houslovém i basovém klíči. Napínavý příběh pomůže udržet motivaci k učení. Děti čeká řada interaktivních úkolů, cvičných skladbiček, krásné ilustrace i omalovánky. E-book již pomohl se čtením not více než 2.000 dětem.
BESTSELLER

Můj klavír
klavírní škola pro děti

Klavírní školu jsem vydala ve spolupráci s nakladatelstvím Bärenreiter.
Škola je založená na české hudebnosti a pomáhá dětem zvládnout začátky u klavíru. Od počátku buduje základní pianistické návyky a pestrý instruktivní repertoár. Učitelé se mohou těšit na podrobné metodické poznámky.

Rytmické vláčky

Naučte děti rychle a efektivně rozeznávat a cítit hudební rytmus pomocí funkční metody rytmického deklamování tá-tyty.

Kartičky stačí nastříhat a pak už se fantazii meze nekladou - děti si vagónky sestaví za sebe dle fantazie a celý rytmický vlak pak vytleskávají. Výuka je spojena s cítěním hlavních dob v taktu. Materiál obsahuje také bonusový videonávod k výuce hudebního rytmu.

Sbírka 14 okouzlujících skladeb, která potěší vaše srdce, pohladí vaši duši a pomůže zdokonalit vaši klavírní techniku. Vhodné pro začínající a mírně pokročilé pianisty.

12 etud, které si zamilujete na první poslech! Vyřeší vám různé druhy klavírní techniky – sexty, oktávy, stupnice, chromatiku, skoky, přírazy, trioly. Vhodné pro mírně pokročilé klavíristy.

Třívětá klavírní sonáta v romantickém duchu, která vás uchvátí. Vhodná pro pokročilejší hráče. Poradí si s ní žáci vyšších ročníků ZUŠ a začínající konzervatoristé.

12 stylizovaných ukolébavek s propracovanými klavírními doprovody včetně zpěvního hlasu připravené pro potěšení vás i vašich nejmenších. Vhodné pro mírně pokročilé.

20 nejkrásnějších českých vánočních koled s jednoduchými klavírními doprovody čekají jen na to, až si je zahrajete u stromečku. Vhodné pro začátečníky.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00