fbpx

Přihlašování je právě otevřeno!
Do uzavření přihlašování zbývá:

Den
Hodin
Minut
Sekund
8týdenní online kurz s intenzívní podporou

Online kurz hry na klavír pro dospělé začátečníky

Splňte si konečně svůj sen a naučte se hrát na klavír!

Přihlášky do kurzu mám aktuálně uzavřené, ale pojďme zůstat v kontaktu! Zapište se mi zatím nezávazně na čekací listinu a já vám dám vědět hned, jak bude přihlašování opět otevřené.

Brány kurzu se uzavřou za:

Den
Hodin
Minut
Sekund

Splňte si konečně svůj sen a naučte se hrát na klavír!

Splňte si konečně svůj sen a naučte se hrát na klavír!

Splňte si konečně svůj sen
naučte se hrát na klavír!

Je vaším snem naučit se hrát na klavír?

Už se nějakou dobu zkoušíte naučit hrát jako samouk, ale nikam to nevede?

Máte doma děti, které hrají na klavír? Lámete si hlavu s tím, jak je motivovat do cvičení a poradit jim, protože klavíru vůbec nerozumíte?

Potřebujete se naučit hrát kvůli práci ve škole či školce nebo se připravit na přijímačky na školu pedagogického zaměření?

Naučte se hrát na klavír v 8týdenním online kurzu pro začátečníky – vybudujte si spolehlivé základy hry a roztančete své prsty po klaviatuře!

Chcete se:

Pak jste tu správně – čtěte dál!

Upozornění

Po absolvování tohoto klavírního kurzu vzniká u studentů velmi silná závislost na hře na klavír a baví je to tak, že už nechtějí přestat! 🙂

Naučit se hrát na klavír po vlastní ose je nesmírně obtížné...

Možná už jste to už zkoušeli samostatně. Koupili jste si tištěnou publikaci “Hra na klavír pro začátečníky” a už na první stránce jste se ztratili… Jak podle psaného návodu poznat, jak má vypadat postavení ruky na klaviatuře? Jak vůbec u klavíru sedět? A co teprve čtení not a rytmus?! Jak poznat, jestli to vůbec hrajete správně?

Možná se bojíte, že nemáte hudební sluch, že se nenaučíte číst noty nebo že už jste na to moc staří. Ačkoliv po tom vaše srdce touží, bojíte se s hraním začít, protože si už dopředu říkáte, že na to nemáte.

Možná jste už v dětství na klavír hráli, ale vaše tehdejší učitelka vás demotivovala a vás to přestalo bavit. Uběhlo mnoho let, možná i několik dekád, a vy teď začínáte pokukovat po možnostech výuky hry na klavír pro dospělé. Ale prakticky žádné nejsou, buď mají všude stop stav nebo se ve vašem dosahu ani žádný dobrý učitel nenachází.

A možná začaly hrát na klavír vaše děti a vy se je doma snažíte motivovat ke cvičení, ale narážíte buď na to, že s vámi cvičit nechtějí, anebo že vůbec nevíte, jak jim poradit.

Zkrátka se váš klavírní sen stále nestal skutečností.
Ale to se nyní změní!

Co kdyby vám někdo doopravdy poradil, jak mají za sebou metodicky následovat jednotlivé klavírní lekce krok za krokem tak, abyste si od základů správně vybudovali klavírní techniku a opravdu se naučili hrát?

Co kdybyste se vyhnuli všem slepým uličkám a zbytečným pokusům i špatným návykům a učili se hrát od začátku podle ověřeného, jasného a motivujícího návodu, díky kterému prakticky ihned ucítíte a uslyšíte výsledky?

Co kdyby vaše děti doma viděly, jaké děláte v hraní na klavír pokroky, a získaly by ve vás tak pozitivní vzor, který je bude přirozeně motivovat k vlastnímu hraní a navíc jim budete umět se cvičením i poradit?

Naučila jsem hrát už stovky
začínajících pianistů.

Když se naučili hrát oni, naučíte se to i vy!

Pokud máte chuť a elán naučit se hrát na klavír, pojďte do toho a já se o to všechno ostatní postarám a hrát vás naučím!

Zvu vás do:

ONLINE KURZU HRY NA KLAVÍR
pro začátečníky

Za 8 týdnů se u mě v kurzu naučíte…

START

…hrát na klavír od úplných začátků

Nabízím vám profesionální výuku hry na klavír od úplných začátků, které pod mým pečlivým vedením v průběhu kurzu zvládnete s úsměvem a radostí. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s hudbou ani hrou na klavír, vaše nadšení plně postačí!

…hrát oběma rukama dohromady zpěvným tónem

Souhra rukou je o hlavě, a když ji správně nastavíme a pocvičíte ta správná cvičení, vaše ruce se postupně začnou osamostatňovat a hrát dohromady, i když každá bude hrát něco jiného. A navíc vám to bude i krásně znít, protože vás naučím správně používat váhu paží pro vytvoření krásného klavírního tónu.