fbpx

webinář ZDARMA

Jak učit děti hrát na klavír

ve středu 31. května od 18:00

Seznamte se s výukovou metodou Evy Lorenc a zjistěte, 
jak dětem usnadnit základy klavírní hry a podpořit jejich nadšení i motivaci do cvičení hned od začátku.

webinář ZDARMA

Jak učit děti hrát na klavír​

ve středu 31. května od 18:00

Seznamte se s výukovou metodou Evy Lorenc a zjistěte, 
jak dětem usnadnit základy klavírní hry a podpořit jejich nadšení i motivaci do cvičení hned od začátku.

Hledáte nápady, jak dětem hravě vysvětlit základy ve hře na klavír?

Chcete vědět, jak z každého klavírního návyku udělat hru, díky které si dítě nadšeně osvojí určitou pianistickou dovednost?

START

Chcete zjistit, jak přirozeně rozvíjet hudebnost dětí a jak je hravě připravovat ke hře na klavír?

Tipy, které na webináři získáte, jsou vhodné pro děti od 3 do 7 let, ale můžete je vyzkoušet i s dětmi menšími nebo staršími klavírními začátečníky.

Webinář je ZDARMA. Už 31. 5. od 18:00 se můžete těšit na

Máte rádi překvapení? Prozradím vám své plány pro maximální podporu dětí u klavíru a budete mít možnost být se mnou doslova u zrození nového projektu pro všechny malé klavíristy, jejich rodiče i učitele!

Jsem Eva Lorenc - těší mě!

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka a klavíristka. Baví mě vyučovat všechny úrovně hry na klavír od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče, a miluju práci s dětmi.

Hru na klavír jsem vystudovala na konzervatoři a HAMU v Praze a mám bohatou praxi, vyučuji už 18 let. Metodice elementární klavírní výuky dětí jsem zasvětila mnoho let studií a obhájila na toto téma i dizertační práci v rámci doktorského studia.

V červnu 2023 vyjde v nakladatelství Bärenreiter moje klavírní škola pro 5-7leté děti Můj klavír. 

Moje metodika výuky dětí využívá moderní pedagogické postupy a zároveň probouzí v dětech přirozenou zvědavost, lásku k hudbě a hře na klavír.

Jsem také maminka dvou dcerušek. Obě naše děti vedu k hudbě a své metodické postupy aplikuji úspěšně v našem domácím hudebním vzdělávání.

Chci podpořit rodiče, aby věděli, jak doma přirozeně a hravě podporovat hudební rozvoj svých dětí a pomoci dětem připravit se ke hře na klavír. Přeji si motivovat klavírní pedagogy, jak hravě a efektivně pracovat u klavíru s malými dětmi.

Díky jedinečnému pedagogickému přístupu Evy měli oba moji synové skvělou možnost zahájit svoji cestu poznávání krás hudby a hry na klavír již v útlém dětském věku (Ben 5, Max 8 let). Eva zakládá svůj přístup k hudebnímu vzdělávání dětí na respektu k jejich vývojovým možnostem, díky čemuž jsou děti v průběhu výuky v bezpečném a inspirativním prostředí. Mají tak možnost objevovat základy klavírní techniky zábavnou a pro děti srozumitelnou formou. Díky otevřenému vzájemnému dialogu se učí rozvíjet svoje hudebni nadání, překonávat přirozené překážky pro dosažení zvoleného cíle (např. zvládnutí skladby, hry na koncertě) a vnímat hudbu v širším uměleckém a sociálním kontextu. Na první roky svého studia moji kluci dnes, kdy ve vzdělávaní v klavírní škole Evy Lorenc dále pokračují, často s láskou vzpomínají. Děkujeme.
Zuzana Bauerová
maminka
Lekce klavíru navštěvoval můj syn od 5ti let. Přístup Evy Lorenc velmi oceňuji. Nebylo to o "dření", ale o vybudování vztahu k hudbě, o jejím pochopení, o lásce.

Na každou hodinu jsme se těšili a odcházeli ještě s krásnějším pocitem uspokojení a uvolnění.
Eliška Troníčková
maminka
Od Evy máme doma plno materiálů, pro svou dceru, která hraje na klavír, jsem pořídila Pohádkové čtení not. Dcerka si o výuku říká sama. Opravdu ji to baví a těžko říkáme stop. Baví nás to obě a co víc - je to další z těch okamžiků, kdy jsme spolu, jedna pro druhou na 100%. Takže díky. Za vstřícnou metodiku výuky pro děti i za všechny ty vedlejší efekty, které přináší!
Rehana Ježková
maminka

Webinář je pro vás vhodný, pokud:

Zajistěte si i vy své místo na webináři ZDARMA
a zjistěte, jak s dítětem hravě zvládnout začátky u klavíru!

2023 © Eva Lorenc – Obchodní podmínky – Ochrana osobních údajů – Kontakt

Mám radost, že se uvidíme na webináři!

Pro přihlášení vyplňte prosím své údaje, ať vím, kam vám mám poslat všechny potřebné informace.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že vám budu posílat e-mailem informace k webináři, s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!