fbpx

Eva Lorenc

Provedu vás světem klavíru

Vybruste se mnou své klavírní dovednosti

Vyberte si z nabídky masterclassů a praktických workshopů, na jaké konkrétní dovednosti chcete zapracovat

a získejte okamžitý přístup ke kompletnímu obsahu! 

Filmové melodie
pro klavír

Toužíte umět skladby River Flows in You, Comptine z filmu Amélie nebo Feather Theme z filmu Forrest Gump? Stačí následovat precizní jednoduchý návod, podle kterého se vaši oblíbenou filmovku naučíte za krátkou dobu.

Hudební nauka
pro klavíristy

Hudební nauka nemusí být nuda! Zvlášť, když se jen nedrilujete pojmy nazpaměť a učíte se vše odvozovat prakticky přímo u klavíru. V masterclassu se naučíte vše, co potřebuje každý klavírista znát z hudební nauky.

Jak pracovat s novou skladbou

Osvojte si na skladbě Kánon D dur od Pachelbela efektivní postup cvičení nových klavírních skladeb tak, aby vám práce rychle ubíhala od ruky a uměli jste vše zahrát co nejdříve dohromady, zpaměti i s výrazem.

Naučte se v notačním programu MuseScore

Získejte přístup k záznamu živého workshopu v notačním programu MuseScore. Osvojte si práci s tímto volně dostupným programem, zorientujte se v jeho možnostech a začněte do not zapisovat třeba vaše vlastní skladby!

Hudební a technický rozvoj dětí

Získejte přístup k záznamu dvoudílného workshopu pro klavírní pedagogy. Odborná přednáška na téma Hudební a technický rozvoj dětí v počátcích klavírního vyučování (105 min) je následována metodickým okénkem (90 min).

Improvizace doprovodů písní

Získejte přístup k 5dennímu workshopu Improvizace doprovodů písní a naučte se improvizovat a samostatně vytvářet krásné a funkční klavírní doprovody
k vašim oblíbeným lidovým písním.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!