fbpx

Eva Lorenc

Provedu vás světem klavíru

Jsem Eva – těší mě!

Naučím vás HRÁT NA KLAVÍR
od úplných základů až tam,
kam si to VYSNÍTE…

EvaPodpis

Jsem Eva – těší mě!

Naučím vás HRÁT NA KLAVÍR
od úplných základů až tam,
kam si to VYSNÍTE…

EvaPodpis

Jsem Eva – těší mě!

Naučím vás HRÁT NA KLAVÍR od úplných základů až tam, kam si to VYSNÍTE…

EvaPodpis

Proč se učit hrát na klavír zrovna u mě?

Kromě toho, že mě hraní na klavír neuvěřitelně baví a je to moje celoživotní vášeň, mohu svým studentům nabídnout své špičkové vzdělání v oboru v kombinaci s dlouholetou praxí při výuce dětí i dospělých všech úrovní hry od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče.

Na klavír hraju už od dětství a vystudovala jsem konzervatoř v Pardubicích a pak pražskou Akademii múzických umění.

Dokonce mám i doktorát v oboru klavírní pedagogiky a vytvořila jsem si vlastní metodiku výuky, která přináší mým studentům skvělé výsledky a zároveň i radost ze hry.

Baví mě vymýšlet nové způsoby, jak svým studentům hru na klavír usnadnit, zpříjemnit a zpřístupnit tak, aby se naučil hrát opravdu každý, kdo po tom touží.

Kromě vyučování hry na klavír tvořím vlastní výukové materiály a také pro své studenty skládám a aranžuju klavírní skladby.

Jaký je můj přístup k výuce hry na klavír a moje hodnoty?

„Hraní na klavír není závod, ale cesta.“

Na co jsem ve své práci opravdu pyšná?

Na moje studenty. Na to, jak báječně hrajou, jak moc je to baví a jaké dělají pokroky.

Takhle hrají absolventi jednoho z běhů online kurzu pro začátečníky.

Takhle krásně pak hrají po absolvování kurzu pro mírně pokročilé.

A tady jsou výkony studentů v kurzu
pro středně pokročilé. Neskutečné!

Jsem autorkou klavírní školy pro děti Můj klavír

Je mi velkou ctí, že mě oslovilo významné hudební nakladatelství Bärenreiter, abych u nich vydala vlastní klavírní školu pro výuku dětí. Vyšla v červnu 2023 a jmenuje se Můj klavír.

Co o spolupráci se mnou říkají studenti?

Tady je ještě něco dalšího o mně.
Jsem zvědavá, jestli máme něco společného!

Nejvíc ze všeho je pro nás čas strávený spolu s naší rodinou. Proto s manželem pracujeme z domova spolu. On na klavír hrát vůbec neumí, zato umí stříhat moje klavírní videa, stará se o design webu, hlídá účetnictví, zatímco já se věnuji realizaci svých klavírních nápadů a péči o naše studenty v kurzech.

Jsem máma dvou malých dcerušek, které vychováváme spolu s manželem Štěpánem. Obě naše děti aktivně vedu k hudbě, doma pořád zpíváme, máma hraje na klavír oblíbené písničky a s tříletou Rebeccou jsme už dokonce začaly i trošku hrát na klavír!

Pravidelně běhám, nejraději po lesních cestách, protože mi to dělá dobře na těle i na duši. Sice v kuse uběhnu jen malý okruh a nemám žádné závodní ambice, protože nerada soutěžím, ale perfektně si u toho vyčistím hlavu a vyvážím sedavou práci u klavíru a u počítače. A co si budeme povídat, ta kila navíc po dvou dětech se sama taky nezhubnou. 🙂

Tyhle červené šaty mají pro mě velkou symboliku. Protože si přeji pomáhat s hrou na klavír všem, kdo pomoc potřebují, učím se své nápady sdílet v online prostoru tak, aby se dostaly tam, kde pomohou. Studovala jsem ale hru na klavír a ne podnikání, takže se v online podnikání aktivně vzdělávám u špiček v oboru. Mojí mentorkou je islandsko-švýcarská podnikatelka Sigrun, která miluje červenou, a právě na její živou akci v Zürichu jsem si tyto šaty koupila.

Mám ráda dobré jídlo a ráda se najím opravdu dosyta. Ze všeho nejvíc miluju jahody, avokádo a cherry rajčátka, a nejvíc mi chutná cokoli, co uvaří moje maminka, táta nebo můj manžel Štěpán, který vaří opravdu výtečně a rád. Naopak s pitím je to u mě trochu nuda, nejradši ze všeho mám čistou vodu a alko je u nás jenom příležitostné.

Miluju vůni nových knížek. A taky pohádky. Můžu se 10x podívat na stejnou pohádku nebo si podesáté přečíst celou ságu Harryho Pottera, a nikdy se mi to neomrzí. Na fotce zrovna čuchám ke své voňavé nově vydané klavírní škole Můj klavír pro děti, která vyšla v červnu 2023 ve významném hudebním nakladatelství Bärenreiter. A jak jinak, i moje metodika výuky pro děti je plná pohádek a příběhů.

Už se nemůžu dočkat, až se uvidíme u klavíru!

Nechte si klavírní inspiraci ode mě pravidelně posílat do e-mailu.
Tak budete mít jistotu, že o nic zajímavého nepřijdete!

Máte Facebook, Youtube nebo Instagram? Já taky! 

Klikněte si na ikonku té sítě, kde se budeme potkávat.

Ať vám hraní na klavír přináší do života radost!

Pro přihlášení vyplňte prosím své údaje, ať vím, kam vám mám posílat klavírní inspiraci!

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!