fbpx

Halloweenská hra pro klavíristy

Strašidelná klavírní stezka

Zpestřete si čas u klavíru strašidelnými úkoly!

Vhodné od 3 do 100+ let

Jak hra probíhá

Představuji vám Strašidelnou klavírní stezku

Stáhněte si hru a pošlu vám na e-mail:

  • herní plánek a 9 kartiček v PDF k vytištění a nastříhání
  • videonávod, jak hrát + tipy k jednotlivým úkolům


Připravíte si herní figurky podle počtu hráčů a postavíte je na START. Hráči se střídají a postupně si losují kartičky s klavírními úkoly. Při úspěšném splnění úkolu posunete svou figurku na herním plánku o příslušný počet polí.

Pokud hrajete s dětmi, se zadáním i realizací úkolu pomáhá dospělý, některé úkoly obsahují hudební terminologii, kterou malé děti ještě nemusí znát (ale díky této hře se ji samozřejmě naučí!). Malým dětem můžete úkoly i zjednodušit, řekneme si, jak.

Vyhrává ten, kdo první dojde doprostřed herního plánku až ke klavíru!

Jsem Eva Lorenc – těší mě!

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka a klavíristka. Baví mě vyučovat všechny úrovně hry na klavír od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče, a miluju práci s dětmi.

Hru na klavír jsem vystudovala na konzervatoři a HAMU v Praze, z klavírní pedagogiky mám dokonce i doktorát. Mám také bohatou praxi, vyučuji už 18 let.

V červnu 2023 vyšla v nakladatelství Bärenreiter moje klavírní škola pro 5–7leté děti Můj klavír. 

Moje metodika výuky dětí využívá moderní pedagogické postupy a zároveň probouzí v dětech přirozenou zvědavost, lásku k hudbě a hře na klavír.

Jsem také maminka dvou dcerušek. Obě naše děti vedu k hudbě a své metodické postupy aplikuji úspěšně v našem domácím hudebním vzdělávání.

Miluju vymýšlení nových učebních pomůcek jako je třeba tato zábavná halloweenská hra pro klavíristy!

Díky jedinečnému pedagogickému přístupu Evy měli oba moji synové skvělou možnost zahájit svoji cestu poznávání krás hudby a hry na klavír již v útlém dětském věku (Ben 5, Max 8 let). Eva zakládá svůj přístup k hudebnímu vzdělávání dětí na respektu k jejich vývojovým možnostem, díky čemuž jsou děti v průběhu výuky v bezpečném a inspirativním prostředí. Mají tak možnost objevovat základy klavírní techniky zábavnou a pro děti srozumitelnou formou. Díky otevřenému vzájemnému dialogu se učí rozvíjet svoje hudebni nadání, překonávat přirozené překážky pro dosažení zvoleného cíle (např. zvládnutí skladby, hry na koncertě) a vnímat hudbu v širším uměleckém a sociálním kontextu. Na první roky svého studia moji kluci dnes, kdy ve vzdělávaní v klavírní škole Evy Lorenc dále pokračují, často s láskou vzpomínají. Děkujeme.
Zuzana Bauerová
maminka
Klavírní studio navštěvoval můj syn od 5ti let. Přístup Evy Lorenc velmi oceňuji. Nebylo to o "dření", ale o vybudování vztahu k hudbě, o jejím pochopení, o lásce.

Na každou hodinu jsme se těšili a odcházeli ještě s krásnějším pocitem uspokojení a uvolnění.
Eliška Troníčková
maminka
Od Evy máme doma plno materiálů, pro svou dceru, která hraje na klavír, jsem pořídila Pohádkové čtení not. Dcerka si o výuku říká sama. Opravdu ji to baví a těžko říkáme stop. Baví nás to obě a co víc - je to další z těch okamžiků, kdy jsme spolu, jedna pro druhou na 100%. Takže díky. Za vstřícnou metodiku výuky pro děti i za všechny ty vedlejší efekty, které přináší!
Rehana Ježková
maminka

Stáhněte si ZDARMA zábavnou halloweenskou hru pro děti i dospělé.
Zpestřete si čas strávený u klavíru a něco nového se přiučte!

© 2023 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

Napište mi, na jaký e-mail vám mám halloweenskou hru Strašidelná klavírní stezka poslat!

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!