fbpx

Eva Lorenc

Provedu vás světem klavíru

Klavírní bonboniéra
Sbírka skladeb.....

Bonboniéra je pro vás, pokud:

 • Si chcete zahrát klavírní skladby jen tak pro sebe a pro radost
 • Hledáte půvabné a neoposlouchané klavírní skladby pro vaše blízké
 • Nechcete se vracet ke starým skladbám a cvičením
 • Chcete zlepšit svoji klavírní techniku nějak jinak, než stupnicemi a etudami
 • Chcete, aby vám nebo vašim blízkým přinášelo hraní na klavír radost

Alespoň 1x ANO znamená, že jste tu správně!

Ráda vám pomohu na cestě za tím, abyste si díky skladbám, které se vám budou líbit a které budete hrát rádi, dokázali zlepšit klavírní techniku a přitom si mohli hraní na klavír opravdu užívat.

Představte si, že si doma sednete ke klavíru, uvaříte si šálek vašeho oblíbeného čaje nebo kávy, vyberete si právě tu skladbu, kterou máte chuť si zahrát a která v danou chvíli nejlépe odpovídá vaší náladě, a začnete hrát. Máte tu chvíli jen a jen pro sebe, jste tu jen vy a krásná klavírní hudba, která se rozeznívá pod vašimi prsty. Cítíte se dobře, protože vám hraní na klavír dělá radost.

I vy si přece můžete dovolit hrát skladby, které se vám líbí, na kterých se budete zlepšovat, a budete mít z hraní na klavír radost!

Obsah sbírky

14 originálních klavírních skladeb

13 půvabných skladeb, které jsou seřazené od mírně pokročilé po středně pokročilou úroveň + 1 skladbu pro čtyři ruce, abyste si mohli zahrát společně i se svými blízkými.

 1. Karavana
 2. Tanec skřítků
 3. Ukolébavka
 4. Kolotoč
 5. Kejklíři a komedianti
 6. Zámek v oblacích
 7. Podzimní listí
 8. Starý vodní mlýn
 9. Valčík
 10. Tamburína – skladba pro čtyři ruce
 11. Bouře na moři
 12. Slavnostní pochod
 13. Píseň sněhové vločky
 14. Motýl

Nahrávky všech skladeb

Sama nerada kupuji zajíce v pytli. Natočila jsem proto pro vás kompletní nahrávky všech skladeb, abyste si mohli poslechnout, jak znějí zahrané v celku, v jakém jsou tempu, jaký mají výraz a dynamiku, a mohli jste se do nich zamilovat sami. 🙂

Poslechněte si všechny skladby, ať víte přesně, na co se můžete těšit!

Proč zrovna Klavírní bonboniéra?

Jako když otevřete bonboniéru plnou lahodné čokolády a rozhodujete se, na který bonbónek máte chuť, pak si jeden vyberete a labužnicky si ho vychutnáváte, tak otevřete moji sbírku skladeb Klavírní bonboniéra a vyberete si, na který klavírní „bonbónek“ máte dnes chuť a který si budete chtít zahrát.

 

Proč byste měli hrát právě moje skladby?

V minulosti bylo naprosto běžné, že učitelé klavíru byli zároveň skladateli a pro své žáky komponovali skladby, na kterých si jejich žáci zdokonalovali svou techniku a rozvíjeli své hudební cítění.

Proto jsem se i já rozhodla odhrnout tajemný závoj hudební kompozice a napsat pro vás řadu skladeb, které vám pomohou nejen zlepšit techniku hry, ale také pohladí a potěší vaše srdce, a přenesou vás na chvíli z reality do světa klavírní hudby, do světa snů a fantazie.

Díky tomu, že se hraní na klavír věnuji již více než 25 let, získala jsem dokonalý přehled o klavírní technice, o tom, jak má vypadat klavírní skladba i o tom, co jde „dobře do ruky“. Skladby, které jsem pro vás zkomponovala, v sobě zrcadlí všechny tyto zkušenosti.

Výsledkem je 14 půvabných skladeb, které jsou odstupňované od mírně pokročilé po středně pokročilou úroveň.

Skladby různými způsoby podpoří rozvoj vaší klavírní techniky, aniž byste si při tom připadali, jako když cvičíte jednotvárné etudy nebo nezáživná technická cvičení. Hudební obsah skladeb je pro mne totiž vždy na prvním místě. Jak budete hrát jednu skladbu za druhou, tak:

 • zlepšíte svou hru
 • se naučíte pokročilé čtení notového textu
 • porozumíte hudebním značkám a zkratkám ve skladbách
 • budete mít z hraní na klavír radost

Bonusy

BONUS Č. 1: PRAKTICKÝ PRŮVODCE

Ne vždy rozumíme všem pokynům v notách, jako je italské hudební názvosloví nebo různé hudební zkratky a značky.

Vždy je velmi nepohodlné a stojí nás spoustu drahocenného času, když si musíme slovíčka složitě vyhledávat a odbíhat od klavíru k internetu nebo listovat ve slovníku. A většinou se nám stejně nechce, a tak raději hrajeme dál, aniž bychom význam hudebních značek a slovíček znali.

Všechny značky a slovíčka, na které ve skladbách narazíte, jsem sepsala přehledně do eBooku Praktický průvodce ke skladbám, abyste nemuseli nikde hledat ani listovat, a měli vše pohodlně po ruce. Pojmy jsem nejen přeložila do češtiny, ale také vysvětlila tak, abyste jim skutečně rozuměli a mohli vše snadno převést do praxe.

V praktickém průvodci najdete ode mně i doporučení k výrazu skladeb, které probudí vaši obrazotvornost a budete si tak ještě lépe umět představit, o čem skladba je a jaký má mít výraz. Najdete tam ode mě i tipy k technice hry 🙂

Bonus ode mě dostanete zcela zdarma. Hodnota tohoto bonusu je 200 Kč.

BONUS Č. 2: ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ
Zaruka

Vaše spokojenost je pro mě důležitá. Pokud si sbírku skladeb projdete a zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás hodnotné, napište mi do 14 dnů a já vám bez zbytečných otázek vrátím cenu produktu v plné výši.

Běžná cena sbírky skladeb včetně bonusu je 499 Kč vč. DPH.

Dotazy a ohlasy

rozbalovací seznam 1

rozbalovací seznam 2

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!