fbpx

Ještě jedna věc, než dokončíte přihlášku!

K dokončení objednávky pokračujte na konci stránky tlačítkem ANO / NE

Zkraťte a urychlete si cestu k výsledkům

ZVOLTE VIP VARIANTU!

Postarám se o to, abyste kurz opravdu v termínu dokončil/a, měl/a výsledky a ještě větší radost z hraní na klavír!

Jsou to jen 2.000 Kč navíc.

To dáte dneska za jedny džíny.
Nebo za oběd s polévkou a dezertem pro 4člennou rodinu v restauraci.
Anebo investujete do sebe a svého hraní na klavír. Nebudete litovat!

Co je navíc v ceně VIP VARIANTY

4x individuální profesionální zpětná vazba

Získáte ekvivalent živých lekcí klavíru se mnou a těmi nejlepšími lektorkami v mém týmu. Po každém modulu nám zašlete nahrávky toho, jak vám to doma jde, a my vám natočíme na míru individuální zpětnou vazbu a poradíme přesně, na co se zaměřit při cvičení. (Hodnota: 3000 Kč)

5 bonusových lekcí navíc

Ve čtvrtém modulu dostanete 5 bonusových lekcí s krásným přednesovým repertoárem navíc, ať si můžete vybrat z více skladeb a máte návod, co cvičit i po skončení kurzu.

1x bonusová zpětná vazba navíc

Když se přihlásíte na online koncert, získáte 1x bonusovou individuální zpětnou vazbu na své koncertní nahrávky osobně od Evy Lorenc. (K nezaplacení!)

Vystoupení na online koncertě

Budete mít v ceně možnost vystoupit na online koncertě po skončení kurzu. (Je to dobrovolné, ale tato zkušenost vás neskutečně posune!)

Přístup do členské sekce napořád

Dám vám časově neomezený přístup do členské sekce k celému obsahu kurzu, abyste se mohl/a kdykoliv v budoucnu do lekcí vracet pro to, co si budete chtít zopakovat.

Noty až domů

Výukové materiály a noty ke kurzu vám zašlu vytištěné a svázané kroužkovou vazbou až domů (pokud bydlíte v ČR nebo kdekoliv v Evropě).

VIP setkání na ZOOMu

VIP studenty čeká online setkání na ZOOMu přímo se mnou, kde osobně odpovím na všechny
klavírní otázky k obsahu kurzu nebo i mimo kurz a maximálně vás podpořím.

Moje VIP studentky:

Barbora Černošková
Praha
Milá Evi, kurz byl naprosto úžasný. Jsem nadšená, protože jsem k výuce online byla trochu skeptická, ale zároveň jsem o klavíru dlouho snila. Protože jsme měli dobu covidovou a docházet někam bylo chvílemi nemožné, řekla jsem si, že to zkusím a přihlásila jsem se v rámci VIP členství, abych mohla využívat zpětnou vazbu. A byla jsem mile překvapená! Tvůj kurz mi ukázal, že nic není nemožné a třeba si jednou zahraji naživo před lidmi i tu Elišku. Mockrát děkuji a těším se na viděnou v pokračovacím kurzu!
Romana Chlupová
Žďárná na Moravě

Krásný den Evičko, kurz pro začátečníky jsem absolvovala hned 2x, protože jsem cítila, že si ho chci zopakovat. Už poprvé mě opravdu bavil, ale podruhé v rámci VIP členství jsem si opakování vyloženě moc užívala. Zopakovala a více jsem si ukotvila teorii i techniku. Moc oceňuji Tvůj aktivní přístup, hned na začátku zapojení všech účastníků, aby posílali zpětné vazby a dotazy. Tahle interakce je super. Tvá radost ze hry k nám neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá. A já se moc těším na další klavírní výzvy.

VIP členství zvolte, pokud:

Pokud jste zvolil/a platbu kurzu na splátky, VIP varianta se přidá k vaší první splátce za kurz.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00