fbpx

Vydejte se na cestu, na které se hraní na klavír stane nedílnou součástí vašeho každodenního života.

Vydejte se na cestu, na které se hraní na klavír stane nedílnou součástí vašeho každodenního života.

Vydejte se na cestu, na které se hraní na klavír stane nedílnou součástí vašeho každodenního života.

Přidejte se do 12měsíčního online kurzu hry na klavír pro středně pokročilé a vykročte směle vstříc pokročilejšímu klavírnímu repertoáru i vašim velkým klavírním snům.

Co říkají studenti o středně pokročilém kurzu:

Lektorky přesně vědí, kam nás vedou a proč. Přínos pro mne: bez klavíru už to nejde!

Líbí se mi možnost daleko pečlivěji a podrobněji prodiskutovat nějaký problém (samotnou vlastní hru, různé interpretace, možnosti), perfektně a systematicky vypracovaný plán, profesionalita lektorek, rozdělení do jednotlivých období (moduly), možnost (ne nutnost) zapojení se do společné realizace nějaké akce (koncerty, cally, sdílení úspěchů i neúspěchů ve skupině.)
Lenka Vlček
Rozhodně nelituji, že jsem se do toho šla a už se těším na pokračování!

Kurz mne velmi posunul, provedl šíří repertoaru, který bych sama nikdy tak hezky nevybrala. Hrát jsem se učila jen s Evou online od začátečníků a kdyby mi někdo řekl, co budu hrát v prosinci nevěřila bych, že to jde. Postrčilo mne to ke skladbám, na které bych si netroufla a ponouklo, abych si kladla cíle. Takže je ze mne stále nadšený, nestíhající ale ambiciózní pianista. Je to výzva, někdy náročná, ale úžasná.
Anežka Bíziková
Sama si nastavím, co chci dělat. Tento kurz bych prostě neměnila za standardní klavírní výuku.

Na kurzu se mi líbí volnost, kterou umožňuje online výuka. Byl by pro mě stres, kdybych měla být každý týden v určitou hodinu na určitém místě a připravená. Kurz je postaven tak, že nemůžu zahálet. Jsou tu termíny na odeslání videa, které mě tlačí cvičit. A pak mě posouvají ty úžasné zpětné vazby, nejen moje, ale i ostatních spolužáků. A velký smysl celému projektu dávají koncerty, je to jeden z pohonů, který mě tlačí dopředu. V kurzu se stále děje něco nového. Každý týden čekám v pondělí na nový mail. Každý večer se podívám na facebook, jak jsou na tom spolužáci a každý měsíc se těším na novou 5denní výzvu. A pak jsou tu cally, workshopy a další aktivity, které Evička vymýšlí.
Jarmila Pavlíčková
Moje nejlépe investované peníze do sebe!

Vnímám velké osobní zlepšení a na kurzu bych nic neměnila!
Šarlota Freibergová
Kurz mě posunul za půl roku o takový kus dopředu, který se mi nepodařil za 20 let hraní na klavír.

Eva má dar učit hru na klavír a vede studenty k radosti místo trápení se u nudného cvičení. Umí odhadnout i časový postup, její úkoly se dají zvládat. Vysvětluje, jak funguje naše paměť, jak má hrát člověk s malou rukou a jiné profesionální triky. Navíc si člověk může vybrat z více skladeb podle svého srdce. Kurz je skvělý, přináší opravdovou radost ze hry. Kurz bych určitě doporučila.
Iveta Palmová
Přestala jsem se bát se natáčet a posílat zpětné vazby a začala si cenit každé rady.

Na kurzu se mi líbí úplně vše, velmi oceňuji to jak je precizně připraven a lektorky Evička s Julinkou vždy ochotné a nápomocné. Jste vážně skvělé a celý kurz je prostě geniální.

3 věci, které se mi na kurzu nejvíce líbí, jsou:
1. možnost velkého výběru skladeb
2. úžasný a citlivý přístup při zpětných vazbách
3. možnost krok za krokem se posunovat tam, kde jsem to vůbec nečekala.
Ivanka Kubicová
Vysoká úroveň je zde zastoupena úplně ve všem: zpracování celé členské sekce, výběr skladeb, samotná výuka hraní na klavír, laskavý a podporující přístup lektorek a jejich velké nadšení a láska ke klavíru, která se do vás chtě nechtě prostě otiskne.

Je to paráda, každý měsíc se učíme novou skladbu a v rámci ní se naučíme vždy nové klavírní/technické dovednosti. Skladbičky jsou nádherné a od pravých klavírních velikánů jako Bach, Beethoven, atd. Evička umí výukové lekce naprosto úžasně rozkouskovat a vše dokonale vysvětlit, vede nás krůček po krůčku, já to vše jen následuju a ono to opravdu funguje! Naše pokroky posíláme pomocí videonahrávky ke zpětné vazbě, kde nám další naprosto skvělá paní učitelka Julinka přímo u klavíru vysvětluje co a jak konkrétně vylepšit. Obě jsou úžasné, plné nadšení a elánu, vždy od nich cítím velkou podporu a zároveň i profesionální vedení.
Jana Kamarádová

Zahráli jsme si i na živém koncertě v Praze!

Představte si, jaké to bude, když:

budete mít jasnou strategii, jak se krok po kroku procvičit až k velkým autorům a závažnějším klavírním dílům a konečně si zahrajete první skladbu od Chopina, Beethovena nebo jiného velkého mistra, po kterém vaše srdce touží

budete následovat funkční a ověřené návody, jak obtížnější skladby nacvičit a nebudete muset tápat v notách, v technice ani v interpretaci

budete pravidelně konzultovat vaše pokroky nebo si kdykoli přijdete pro radu, když vám doma něco nepůjde nacvičit nebo zahrát se špičkovými klavíristkami a pedagožkami s dlouholetou praxí

se budete mít možnost učit hrát bohatý repertoár z pohodlí vašeho domova časově flexibilně zcela podle vašich časových možností

budete celý rok v péči špičkových pedagožek, které vám pomůže nejen ukázat správný směr a zdokonalovat vaše pianistické dovednosti, ale také dlouhodobě udržet nadšení pro hru na klavír i motivaci

budete součástí nadšené komunity stejně naladěných klavíristů na podobné úrovni jako jste vy, ve které najdete podporu, porozumění a zázemí pro sdílení všeho, co budete okolo svého hraní na klavír potřebovat

Zní to příliš dobře, než aby to byla pravda?

Určitě to nebude jednoduché ani bez práce, protože žádné opravdu krásné výsledky se nedostaví, pokud do vašeho hraní na klavír pravidelně neinvestujete čas a energii. Výsledky bez práce vám rozhodně neslibuji.

To, co vám ale slíbit mohu, a co do vašeho hraní na klavír přinese úplně nový rozměr, je jasná struktura, ověřené metodické postupy, podpora, udržení vaší motivace a odpovědnosti za to, že zadané úkoly opravdu uděláte a dosáhnete hmatatelných výsledků a pokroků ve vašem hraní.

Vytvořila jsem pro vás ideální prostředí plné inspirace, motivace, podpory a prostoru k vašemu pianistickému růstu na nádherném bohatém klavírním repertoáru.

Zvu vás do

online kurzu hry na klavír

PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ

Jediný komplexní 12měsíční online program, který vám poskytne jedinečnou podporu a naprosto jasný a ověřený metodický postup, jak se postupně připravit na závažnější klavírní díla a zařadit do vašeho repertoáru úspěšně skladby od velkých hvězd, jako jsou Bach, Beethoven, Chopin a další velikáni.

V kurzu na vás čeká prostředí, které...

...vám poskytne na výběr spoustu krásného repertoáru

V rámci každého modulu si budete moci vybrat z vícero skladeb, a vždy pro vás bude připravená lehčí i obtížnější varianta, abyste si mohli zvolit obtížnost podle toho, kde právě na vaší klavírní cestě jste, kolik času na cvičení máte a kolik energie a času budete chtít do vybraných skladeb investovat. Skladby řeší bohaté technické i interpretační klavírní problémy, na každé se toho spoustu nového naučíte.

...vás bude mimořádně motivovat a podporovat

Kurz vám poskytne velkorysý prostor k pianistickému růstu, podpoří a pomůže udržet vaši motivaci k práci a cvičení, a zároveň vám pomůže překonávat různé milníky ve vaší hře na klavír.