fbpx

workshop pro klavíristy ZDARMA

Jak si vystavět
klavírní repertoár

středa 6. 12. 2023 od 18:00

Naučte se strategicky přemýšlet o svém repertoáru, vybírat skladby tak, aby vás optimálně posouvaly dopředu, a vyhněte se 3 nejčastějším chybám při cvičení!
Chcete vědět, co všechno by ideálně měl obsahovat váš klavírní repertoár, aby vás vyváženě posouval v technice hry i interpretaci?
Chcete znát tři nejčastější chyby při cvičení vašich skladeb, které vás zbytečně brzdí v klavírním rozletu, a pravděpodobně ani nevíte, že je děláte?

Chcete si strategicky naplánovat svůj klavírní repertoár na rok 2024?

Pak si tento klavírní workshop ZDARMA rozhodně nenechte ujít!

Jak bude workshop probíhat:

START

2 přípravná cvičení + PDF ke stažení

V pondělí a úterý před workshopem na vás budou čekat dvě přípravná cvičení, která můžete absolvovat flexibilně kdykoli během dne i zpětně. V krátkém videu vám vysvětlím úkol na daný den a k němu dostanete také materiál v PDF ke stažení.

Motivace v komunitě

V podpůrné workshopové skupině na Facebooku budete sdílet, jak vám to je, plnit workshopové úkoly a inspirujete se vzájemně s dalšími klavíristy na stejné vlně.

Hlavní událost: Interaktivní živý workshop

Ve středu 6. 12. se v 18:00 hodin sejdeme živě na ZOOMu! Doporučuji se zúčastnit vysílání živě - kromě toho, že v energii živého přenosu uděláte nejvíc práce, mám pro všechny, kdo se připojí živě, i speciální bonus. Pokud vám to nevyjde, registrujte se i tak, protože exkluzivně pouze registrovaným pošlu i záznam, který bude dostupný pár dnů.

Workshop je pro vás vhodný, pokud

Jsem Eva Lorenc – těší mě!

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka a klavíristka. Baví mě vyučovat všechny úrovně hry na klavír od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče.

Hru na klavír jsem vystudovala na konzervatoři a HAMU v Praze a z klavírní pedagogiky mám dokonce i doktorát. Výuce hry na klavír se věnuji už 18 let.

V červnu 2023 vyšla v nakladatelství Bärenreiter moje klavírní škola pro 5-7leté děti Můj klavír. 

Moje metodika výuky využívá moderní pedagogické postupy. Zakládám si na vysoce odborném, ale hravém způsobu výuky, který je srozumitelný pro všechny a probouzí v mých studentech nadšení, lásku k hudbě a hře na klavír.

Jako klavíristka jsem se pravidelně setkávala s výzvou vybrat si repertoár na celý rok dopředu.

Jako pedagožka zase vybírám repertoár pro mé studenty tak, aby se díky němu optimálně rozvíjeli dál.

Klavírní repertoár musí fungovat dobře jako celek, který vás nepřehltí, rozvine pianisticky, bude motivující a bude vás bavit i v případě, že budou stejné skladby cvičit delší dobu.

Pokud se chcete dozvědět, jaké strategie v souvislosti s plánováním repertoáru nejlépe fungují, jakým 3 chybám se vyhnout a jak si naplánovat repertoár na rok 2024, pak si nenechte tento workshop zdarma ujít!

Kurz vede nejlepší paní učitelka, milá, ochotná, vše krásně vysvětlí, kdyby byli všichni pedagogové jako ona, tak máme úžasné školství. Splnila mi můj dětský sen. Když jsem do jejích kurzů nastoupila, uměla jsem vybrnkat pár melodií pravou rukou, teď dokážu zahrát krásné skladby oběma rukama a hlavně se dokážu sama naučit další skladby. Jedním slovem jsou Eviččiny kurzy úžasná volba.
Eva Propoková
klavírní studentka Evy
Jsem překvapená, jak dobře může výuka online dobře fungovat a přinášet takové výsledky. Vidím, že na tom má velkou zásluhu Eva, její zkušenost a preciznost, s jakou jsou videa a materiály vytvořeny. Jakožto dospělému začátečníkovi mi velmi vyhovovalo, že si můžu sama určovat, kdy se klavíru budu věnovat. Při docházení na hodiny bych v rámci svého časového rozvrhu nedosáhla takových výsledků. Jděte do toho, klavír vás pohltí a nepustí!
Štěpánka
klavírní studentka Evy
V dětství mi rodiče nedovolili hrát na klavír, neměla jsem prý příslušné vlohy. Zato jsem z toho měla celoživotní trauma, až do doby, kdy jsem se rozhodla, že to zkusím. Bylo mi tenkrát už skoro 58. Nevěřím na náhody, proto říkám, že když jsem v té době potkala na internetu naši Evku, bylo rozhodnuto. Její klavírní kurzy byly tou nejlepší cestou, jak se seznámit jak s teorií, tak s praktickou klavírní hrou. Všem vřele doporučuu a sama za sebe asi nedokážu nikdy za všechno dostatečně poděkovat!
Jitka
klavírní studentka Evy
Nikdy by som neverila, že to môže fungovať. Skúšala som rôzne online návody, ale nedokázala som sa naučiť ani základnú stupnicu. Veľmi oceňujem prístup, spôsob výučby a hlavne podporu, ktorej sa nám študentom dostáva vo facebookovej skupine. Choďte do toho, neľutujete! 😊
Erika Sener
klavírní studentka Evy

Na co se často ptáte

Nemusíte. Všechno si v klidu poslechnete odkudkoli, kde máte připojení k internetu a trochu klidu na soustředění, a do své klavírní praxe to aplikujete následně.

Workshop je vhodný hlavně pro ty, kdo už mají úplné klavírní základy za sebou. Pokud ještě vůbec hrát neumíte, můžete se samozřejmě zúčastnit – workshop vás nic nestojí, je zdarma a investujete jen trochu vašeho času. Nicméně je možné, že některé věci budou pro vás zatím trochu komplikované na pochopení. Můžete se ale inspirovat, jak si poradit s repertoárem, až budete mít základy hry za sebou!

Můžete. Podpora k workshopu a přípravná cvičení budou probíhat v uzavřené facebookové skupině. Pokud nemáte účet na FB, můžete si ho vytvořit pouze za účelem workshopu (nemusíte mít ani fotku, ani žádné přátele), anebo se můžete přihlásit do skupiny například pod účtem někoho z rodiny.

Závěrečné živé vysílání proběhne přes aplikaci ZOOM, a na toto vysílání zašlu odkaz e-mailem všem zaregistrovaným a k němu účet na Facebooku nepotřebujete. 

Ano, záznam vysílání bude k dispozici pár dnů exkluzivně pro registrované.

Na vaše dotazy se budu těšit na e-mailu info@evalorenc.cz.

Nemusíte. Všechno si v klidu poslechnete odkudkoli, kde máte připojení k internetu a trochu klidu na soustředění, a do své klavírní praxe to aplikujete následně.

Workshop je vhodný pro ty, kdo už mají klavírní základy za sebou. Pokud ještě vůbec hrát neumíte, můžete se samozřejmě žúčastnit – workshop vás nic nestojí,je zdarma a investujete jen trochu vašeho času! Nicméně je možné, že některé věci budou pro někoho, kdo zatím hrát neumí, na poslech trochu složité nebo komplikované. Můžete se ale inspirovat, jak si poradit s repertoárem, až hrát budete!

Můžete. Podpora k workshopu a přípravná cvičení budou probíhat v uzavřené facebookové skupině. Pokud nemáte účet na FB, můžete si ho vytvořit pouze za účelem workshopu (nemusíte mít ani fotku, ani žádné přátele), anebo se můžete přihlásit do skupiny například pod účtem někoho z rodiny.

Živé vysílání ve středu 6. 12. proběhne přes aplikaci ZOOM, a na toto vysílání zašlu odkaz e-mailem všem zaregistrovaným a k němu účet na Facebooku nepotřebujete. 

Na vaše dotazy se budu těšit na e-mailu info@evalorenc.cz.

Zajistěte si i vy své místo na tomto jedinečném klavírním workshopu ZDARMA a naučte se správně sestavit svůj repertoár!

2023 © Eva Lorenc – Obchodní podmínky – Ochrana osobních údajů – Kontakt

Mám radost, že se uvidíme na workshopu!

Pro přihlášení vyplňte prosím své údaje, ať vím, kam vám mám poslat všechny potřebné informace.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že vám budu posílat e-mailem informace k workshopu, s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!