fbpx

Zvu vás na

Hravý klavírní workshop

ZDARMA 5.–8. 2. 2024

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Toužíte se naučit hrát na klavír, ale nejste si jistí, jestli je to v dospělosti možné a zda vám to vůbec půjde?

Chcete si vyzkoušet hraní na klavír oběma rukama dohromady a osvojit si hru podle not?

Chcete se naučit klavírní prstoklad, správné postavení ruky, klavírní úhoz a základy techniky hry na klavír?

Pak nesmíte chybět na hravém klavírním workshopu,
kde se za pouhé 4 dny naučíte zahrát vaši první písničku
a nastartujete své klavírní začátky!

Workshop je ZDARMA! Můžete se těšit na:

3 klavírní lekce,

ve kterých se vybavíte základními KLAVÍRNÍMI DOVEDNOSTMI pro vaše hravé začátky u klavíru:

+ závěrečné živé vysílání,

kde vás provedu výukou čtení not a zjistíte, jak NEJLÉPE ZVLÁDNOUT ZAČÁTKY U KLAVÍRU!

Hravý klavírní workshop je ideální pro úplné začátečníky nebo ty, kdo se vrací ke klavíru po dlouhé době a potřebují si zopakovat základy.

Jak workshop probíhá

START

3 hravé klavírní lekce + PDF ke stažení

Každé ráno od pondělí do středy dostanete zadání klavírní lekce, které můžete absolvovat flexibilně kdykoli během dne i zpětně. Lekce jsou zpracované formou krátkého videa a dostanete k nim PDF ke stažení.

Motivace v komunitě

Ve workshopové skupině na Facebooku budete sdílet, jak vám to doma jde, a inspirujete a podpoříte se společně s dalšími klavírními začátečníky!

Závěrečné vysílání

Ve čtvrtek 8. 2. 2024 se od 18:00 hodin sejdeme na ZOOMu, kde vás naučím funkční metodu čtení not v houslovém i basovém klíči, abyste si po absolvování workshopu dokázali zahrát první písničku podle not. Také se dozvíte, jak hravě a poměrně rychle zvládnout klavírní začátky a získat kvalitní pianistické základy.

Jsem Eva Lorenc – těší mě!

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka a klavíristka. Baví mě vyučovat všechny úrovně hry na klavír od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče, pracuji s dětmi i dospělými.

Hru na klavír jsem vystudovala na konzervatoři a HAMU v Praze a mám bohatou praxi, vyučuji už 18 let. Metodice klavírní výuky jsem zasvětila mnoho let studií a obhájila na toto téma i dizertační práci v rámci doktorského studia.

V červnu 2023 mi moje metodika výuky dětí vyšla v nakladatelství Bärenreiter jako tištěná klavírní škola pro 5–7leté děti Můj klavír.

Moje metodika výuky využívá moderní pedagogické postupy spojené s empatickým přístupem, díky čemuž moji studenti získávají opravdu kvalitní klavírní návyky a zároveň v nich probouzím nadšení, lásku k hudbě a hře na klavír.

Jsem také maminka dvou dcerušek a obě naše děti vedu aktivně k hudbě.

Ve svých klavírních kurzech podporuji všechny dospělé, kteří touží hrát na klavír. Ráda vás na workshopu provedu úplnými klavírní začátky, abyste si brzy mohli užívat hru oblíbených skladeb a písniček!

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka a klavíristka. Baví mě vyučovat všechny úrovně hry na klavír od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče, pracuji s dětmi i dospělými.

Hru na klavír jsem vystudovala na konzervatoři a HAMU v Praze a mám bohatou praxi, vyučuji už 18 let. Metodice klavírní výuky jsem zasvětila mnoho let studií a obhájila na toto téma i dizertační práci v rámci doktorského studia.

V červnu 2023 mi moje metodika výuky dětí vyšla v nakladatelství Bärenreiter jako tištěná klavírní škola pro 5–7leté děti Můj klavír.

Moje metodika výuky využívá moderní pedagogické postupy spojené s empatickým přístupem, díky čemuž moji studenti získávají opravdu kvalitní klavírní návyky a zároveň v nich probouzím nadšení, lásku k hudbě a hře na klavír.

Jsem také maminka dvou dcerušek a obě naše děti vedu aktivně k hudbě.

Ve svých klavírních kurzech podporuji všechny dospělé, kteří touží hrát na klavír. Ráda vás na workshopu provedu úplnými klavírní začátky, abyste si brzy mohli užívat hru oblíbených skladeb a písniček!

Milá Evi, mockrát děkuji za to, že sis dala takovou práci a vytvořila tak neskutečně krásné dílo. Odmalička byl můj sen naučit se hrát na klavír a bohužel/bohudík jsem se k tomu dostala až v dospělosti díky tobě! Je neskutečné, cos nás dokázala naučit za tak krátkou dobu, jakou pozitivní energii jsi s kolegyněmi vytvářela ve skupině spolu se spolužáky. V životě jsem se necítila více motivovaná v něčem nadále pokračovat.
Tereza Mračanská z Brna
absolventka online kurz pro dospělé začátečníky
Eviny kurzy jsou propracované, čerpá ze zkušeností výuky začínajících s klavírem. Naučila jsem u ní v kurzech víc, než jsem se naučila za roky chození na ZUŠ. Protože mám dêti, nemohu nikam docházet a časově nestíhám. Eva svým nadšením účastníky kurzu doslova "zalévá", aby rostli a nevzdávali se.
Dagmar Pátková z Králova Dvora
absolventka online kurzu pro dospělé začátečníky

Workshop je pro vás ideální, pokud:

Zajistěte si i vy své místo ve na Hravém klavírním workshop ZDARMA, naučte se zahrát první písničku a nadchněte se pro hru na klavír!

Časté otázky

Klavír se vám po dobu workshopu bude hodit. Pokud ho ještě nemáte doma, ale máte možnost si jít zabrknat k někomu domů, domluvte se. Pokud klavír ještě doma nemáte, přihlaste se na workshop i tak! Vyzkoušíte si cvičení spolu se mnou i bez klavíru, některá zadání lze absolvovat bez nástroje a měla jsem na workshopu i studenty, kteří prostě cvičili na stole! Když se chce, všechno jde a dokonce i samotné sledování lekcí vás obohatí!

Hrát na klavír můžete začít v jakémkoli věku, opravdu! Pokud je vám 20, 30, 40…70, 80+, nikdy není pozdě! Mému dosud nejstaršímu studentovi bylo 90 let. Klavír je úžasný a všem dostupný nástroj. Díky stovkám a stovkám absolventů mých online i živých kurzů vám mohu slíbit, že věk rozhodně není překážkou pro to, abyste se naučili hrát! 

Workshop je koncipován ideálně pro dospělé klavírní začátečníky, ale pokud budou děti chtít hrát s vámi, ničemu to nebrání, můžete absolvovat workshop společně.

Můžete. Workshop bude probíhat v uzavřené facebookové skupině. Pokud nemáte účet na FB, můžete si ho vytvořit pouze za účelem workshopu (nemusíte mít ani fotku, ani žádné přátele), anebo se můžete přihlásit do skupiny například pod účtem někoho z rodiny.

Závěrečné vysílání proběhne přes aplikaci ZOOM, a na toto vysílání zašlu odkaz e-mailem všem zaregistrovaným. Pro připojení na ZOOM nemusíte mít účet na Facebooku, jen je třeba mít staženou aplikaci ZOOM.

Na vaše dotazy se budu těšit na e-mailu info@evalorenc.cz.

2024 © Eva Lorenc – Obchodní podmínky – Ochrana osobních údajů – Kontakt

Mám radost, že se uvidíme
na klavírním workshopu!

Pro přihlášení vyplňte prosím své údaje, ať vím, kam vám mám poslat všechny potřebné informace.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko souhlasíte s tím, že vám budu posílat e-mailem informace k workshopu, s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.