fbpx

SPECIÁLNÍ NABÍDKA:
HUDEBNÍ BALÍČEK 3v1

Jako poděkování za naše báječné setkávání na Hravém klavírním workshopu mám pro Tebe speciální nabídku pro Tvůj další hudební rozvoj! I když se spolu neuvidíme v kurzu hry na klavír pro začátečníky, byla by škoda nepokračovat po hudební cestě dál!

Speciální Hudební balíček 3v1 obsahuje:

Minikurz
Rozvíjej svou hudebnost

Získáš přístup do členské sekce kurzu, kde ve 4 modulech kurzu hravě procvičíš svůj hudební sluch, rytmické, tonální a harmonické cítění.

Kompletní záznam Hravého klavírního workshopu

Získáš záznamy všech lekcí, živých vysílání i materiálů ke stažení v PDF z workshopu, který proběhl 5.–8. 2. 2024!

Webinář na téma
Jak zvládat trému

Získáš 1x volnou vstupenku na webinář v hodnotě 690 Kč o tom, jak lépe zvládat trému při hře na klavír před publikem, který budu vysílat v dubnu 2024.

Přístupy do členské sekce kurzu rozvíjení hudebnosti Ti pošlu v pátek 23. 2. 2024, přístup budeš mít 3 roky. Ve stejné členské sekci najdeš kompletní záznam Hravého klavírního workshopu. Webinář o trémě budu vysílat na ZOOMu, odkaz na vysílání Ti pošlu, až budu mít pevně stanovené datum v dubnu 2024. Pokud nestihneš živý přenos, dostaneš samozřejmě i záznam webináře.

Díky kurzu Rozvíjení hudebnosti se nenásilnou formou seznámíš se základy teorie při rozvíjení své hudebnosti, zejména smyslu pro harmonii a tóniku. Vše si vyzkoušíš na praktických cvičeních. To probíhá většinou tak, že lektorka hraje na klavír a ty poznáváš například výšku tónů, vzdálenost, melodii. Nepotřebuješ papír ani tužku, lektorka tě skvěle vede a v případě tvého zájmu můžeš video z dané lekce shlédnout opakovaně. Lekce můžeš zhlédnou v libovolném čase. Je super, že kurz není věkově omezen, takže se na něj můžeš dívat i s dětmi. Kurz je super příprava ke hře na hudební nástroj.

Dagmar Rolečková
absolventka kurzu hudebnosti

Kurz Hudebnosti bych určitě doporučila hlavně kvůli Eviččině přístupu a jejímu pedagogickému vedení. Svou pozitivní energií dokáže studenty namotivovat, i když se třeba nějaké cvičení nemusí dařit napoprvé. Kurz nabízí obrovské množství různých cvičení, která dokážou zlepšit vaši hudebnost. Několik modulů se mnou poslouchala moje malá neteř a i jí to velmi bavilo – děti jsou nejupřímnější kritici!

Anna Pintová
absolventka kurzu hudebnosti

Tento Hudební balíček 3v1 Ti nabízím za speciální cenu 1490 Kč 790 Kč!

Akce platí do pátku 16. 2. 2024.

© 2024 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!