fbpx

Díky za objednávku Hudebního balíčku 3v1!

DSCF4950-scaled.jpg

Hudební nauka nemusí být nuda!

Zajímá Tě hudební teorie a chceš lépe rozumět stupnicím, křížkům, béčkám, intervalům a opravdu porozumět hudebním zákonitostem do hloubky?

Pak mám pro Tebe ještě jednu skvělou tajnou nabídku, protože máš ode mě Hudební balíček 3v1. Tuto nabídku nikde jinde nenabízím a platí jen 20 minut!

Nabízím Ti svůj masterclass Hudební nauka hravě s obrovskou slevou místo 1.990 Kč za pouhých 990 Kč!

Hudební nauka nemusí být nuda!

DSCF4950-scaled.jpg

Zajímá Tě hudební teorie a chceš lépe rozumět stupnicím, křížkům, béčkám, intervalům a opravdu porozumět hudebním zákonitostem do hloubky?

Pak mám pro Tebe ještě jednu skvělou tajnou nabídku, protože máš ode mě Hudební balíček 3v1. Tuto nabídku nikde jinde nenabízím a platí jen 20 minut!

Nabízím Ti svůj masterclass Hudební nauka hravě s obrovskou slevou místo 1.990 Kč za pouhých 990 Kč!

Získej okamžitý a časově neomezený přístup do masterclassu! Nabídka vyprší za:

Minut
Sekund

Osvoj si komplexně hudební nauku názornou formou u klavíru.

Takhle možná na hudební nauku vzpomínáš

A takhle na to půjdeme společně

Proč je dobré rozumět hudební nauce?

Opora v hudební nauce pomáhá klavíristům i všem ostatním muzikantům zlepšit hudební paměť

Když opravdu rozumíš tomu, co je zapsané v notách, dosáhneš lepší interpretace vašich skladeb

Orientace v hudební nauce patří ke správnému muzikantskému vzdělání

Co se naučíš v 6 modulech masterclassu

Modul 1: Tóny a klaviatura

Probereme základní vlastnosti tónů s rozšířením na vlastnosti klavírního tónu, základní a odvozené názvy tónů, rozdělení oktáv, půltóny a černé klávesy, enharmonickou záměnu, diatonický a chromatický půltón a celý tón.

Modul 2: Notopis

Čekají Tě rytmické hodnoty a tvary not, pomlky, prodlužování a dělení not a pomlk, nemine nás notová osnova, jména not a klíče, princip čtení not v houslovém a basovém klíči, takty jednoduché a složené, posuvky, dynamika, tempová označení, označení výrazu, hudební zkratky (např. melodické ozdoby, tremolo, repetice aj.), klavírní úhozy a nejdůležitější melodické ozdoby.

Modul 3: Stupnice

Navážeme stupnicemi a naučíme rozpoznat rozdíl mezi stupnicí a tóninou, probereme přehled stupnic, durové stupnice s křížky a béčky, mollové stupnice s křížky a béčky, kvintový a kvartový kruh, nezapomeneme ani na zvláštní stupnice (chromatická, celotónová, pentatonická), a budeme také poznávat stupnice podle sluchu.

Modul 4: Intervaly

Toto téma budeme hodně procvičovat jak zápisem do not, tak podle sluchu. Naučíme se rozdělení intervalů, základní a odvozené intervaly, pomocné písničky na intervaly (tady budeme i trochu zpívat 🙂 ), naučíme se poznávat intervaly po sluchu, vysvětlíme si převraty intervalů a budeme intervaly hodně procvičovat v praxi.

Modul 5: Akordy

Tady poznáš všechny základní kvintakordy a jejich obraty. Dále se budeme věnovat septakordům a jejich obratům, a zabrousíme také trochu do harmonie a vysvětlíme si hlavní a vedlejší harmonické funkce a kadence a jejich různé závěry. Čekají Tě také akordické značky pro bezproblémovou hru ze zpěvníků.

Modul 6: Evropské hudební dějiny

Každý muzikant by se měl orientovat v bohatých hudebních dějinách Evropy. Najdeš tu medailonky stěžejních skladatelských osobností, které se věnovaly tvorbě pro klavír, a jejich slavná díla z hlavních stylových období: Baroko, Klasicismus, Romantismus, Impresionismus a hudba 20. století. V tomto tématu dostaneš také mnoho odkazů k poslechu krásné hudby.

Jak masterclass probíhá

Co říkají o masterclassu studenti:

Dobrý den, paní Lorenc, srdečně Vás zdravím a moc děkuji za skvělou příležitost absolvovat kurz hudební nauky pro klavíristy. Zvládla jsem první dvě témata, některé informace jsem už použila v hodinách klavíru a je výborné, jak je to zaměřené přímo pro klavírní hru a ještě v takové ucelené formě.

Marta Krejčíková

Milá Evičko, i když jsem celý masterclass Hudební nauky pro klavíristy z časových důvodů ještě neprošla, jsem z něj nadšená. Ve Vašem podání je hudební nauka srozumitelná a pochopitelná i pro laiky jako jsem já. Líbí se mi jeho zpracování a maximálně mi vyhovuje, že se s hudební teorií mohu seznamovat postupně v neomezeném čase. Oceňuji Vaše hudební nápady a názorná videa, myslím si, že jsou přínosná pro všechny nadšence pro hru na klavír.

Dana Bystřická

Masterclass absolvovala celý a považuju ho za velmi zdařilý. Byla jsem z něj doslova nadšená. Předpokládá, že se k němu budu vracet při čtení notových zápisů ke skladbám. Doporučila jsem ho i kamarádovi.

Nina Vacková

Nekupuj zajíce v pytli a nahlédni do jedné z lekcí:

A kolik to stojí?

Masterclass Hudební nauka hravě je Tvůj pouze nyní za akční cenu 1.990 Kč 990 Kč!

Přínosem tohoto kurzu jsem si naprosto jistá.
Přesto Ti pro vnitřní klid v duši (stejně jako u mých ostatních online kurzů) nabízím garanci vrácení peněz bez udání důvodu během prvních 14 dní kurzu.

Vyplň objednávku a získej okamžitý přístup do masterclassu!

© 2024 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!