fbpx

Při vzniku opakované platby při objednání online kurzu na stránkách www.evalorenc.cz souhlasíte s následujícími ujednáními:

Opakovaná platba je založena v momentě Vašeho odeslání objednávky vybraného online kurzu s možností rozdělení platby přes platební bránu.
Vaše platební údaje jsou uloženy na straně platební brány GoPay
S údaji Vaší platební karty GoPay nakládá podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti v sektoru zpracovávání platebních karet).

Parametrem opakované platby je:

Váš souhlas se založením a parametry opakované platby, který provedete zaškrtnutím políčka v objednávkovém formuláři, si uchováme na naší straně k případným potřebám dokazování, že jste jako zákazník souhlasil/a se založením opakované platby po dobu min. 12 měsíců po ukončení opakování platby.

Poté, co odsouhlasíte vznik opakované platby, potvrdíme Vám do 2 pracovních dní, že platba byla skutečně založena.

Následující faktura na další opakovanou platbu za online kurz Vám bude automaticky zaslána 7 pracovních dní předem na Váš e-mail. Budete tak vždy mít informaci, že:

V případě dotazů k automatickým opakovaným platbám nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@evalorenc.cz

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!