fbpx

Chcete podpořit rozvíjení hudebnosti dítěte?
Chcete dítě připravit ke hře na hudební nástroj?
Chcete sebe či dítě naučit intonovat a rozvinout hudební sluch?

Mám pro vás speciální nabídku!

Nenechte ujít slevovou akci na minikurz

ROZVÍJENÍ HUDEBNOSTI

za pouhých 790 Kč 390 Kč! Tato nabídka vyprší za

dny
hodin
minut
vteřin

Minikurz vám pomůže rozvíjet hudební sluch a hudební cítění. Čekají vás hravé cvičení a úkoly, které podpoří rozvoj hudebnosti a parádně poslouží také jako příprava ke hře na hudební nástroj – třeba právě na klavír!

Minikurz vám pomůže rozvíjet hudební sluch a hudební cítění. Čekají vás hravé cvičení a úkoly, které podpoří rozvoj hudebnosti a parádně poslouží také jako příprava ke hře na hudební nástroj – třeba právě na klavír!

Ve 4 modulech minikurzu s dítětem hravě procvičíte:

Hudební sluch

– podpoříte rozvíjení svého hudebního sluchu

Harmonické cítění

– probudíte své hudební dovednosti a budete se cítit sebevědomě při začátcích hry na hudební nástroj, třeba právě na klavír!

Tonální cítění

– osvojíte si techniku, která vám pomůže intonovat čistě, i když si myslíte, že zpívat neumíte

Rytmické cítění

– položíte pevné základy svému rytmickému, melodickému a tonálnímu cítění

Jak minikurz probíhá:

Nezmeškejte tuto nabídku a objednejte minikurz nyní!

Díky kurzu Rozvíjení hudebnosti se nenásilnou formou seznámíš se základy teorie při rozvíjení své hudebnosti. Vše si vyzkoušíš na praktických cvičeních. To probíhá většinou tak, že lektorka hraje na klavír a ty poznáváš například výšku tónů, vzdálenost, melodii. Nepotřebuješ papír ani tužku, lektorka tě skvěle vede a v případě tvého zájmu můžeš video z dané lekce shlédnout opakovaně. Kurz není věkově omezen, takže se na něj můžeš dívat i s dětmi. Kurz je super příprava ke hře na hudební nástroj.

Dagmar Rolečková
absolventka kurzu hudebnosti

Kurz Hudebnosti bych určitě doporučila hlavně kvůli Eviččině přístupu a jejímu pedagogickému vedení. Svou pozitivní energií dokáže studenty namotivovat, i když se třeba nějaké cvičení nemusí dařit napoprvé. Kurz nabízí obrovské množství různých cvičení, která dokážou zlepšit vaši hudebnost. Několik modulů se mnou poslouchala moje malá neteř a i jí to velmi bavilo – děti jsou nejupřímnější kritici!

Anna Pintová
absolventka kurzu hudebnosti

Těším se na vás v minikurzu!

Jsem Eva Lorenc, klavíristka a nadšená pedagožka hry na klavír. Mám vystudovanou Akademii múzických umění v Praze a v oboru klavírní pedagogiky dokonce i doktorát. Moje metoda výuky studenty velmi baví a přináší jim dobré výsledky.

Vytvořila jsem unikátní online projekt věnovaný hraní na klavír, aby se každý, kdo po tom touží, mohl naučit hrát.

Svými výukovými materiály a online kurzy hry jsem pomohla už tisícům klavíristů zvládnout klavírní začátky a hraní na klavír si opravdu užívat. Těším se, že pomohu na vaší hudební cestě i vám!

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!