fbpx

Brány kurzu se uzavřou za:

Den
Hodin
Minut
Sekund

Zopakuj si kurz pro začátečníky

a užij si znovu 8 týdnů parádní podpory!

Opakování je při výuce hry na klavír jednou z nejdůležitějších věcí.

Nikdy není na škodu se vrátit zpět ke starým skladbám či cvičením, protože každý klavírista vždy zjistí, že v nich objevuje zcela jiné a nové zákonitosti, než při úplně prvním setkání s nimi.

Při opakování již v minulosti nacvičených skladeb se můžete dostat daleko více do hloubkydoladit techniku hry a více opečovat i hudební výraz a prožitek ve skladbách.

Opakování repertoáru je přirozenou součástí pianistického vývoje i u profesionálních hudebníků. Sama jsem nesčetněkrát opakovala již v minulosti nacvičené skladby na řadu koncertních vystoupení, takže mluvím i z vlastní zkušenosti.

Pak je pro Tebe opakování kurzu nyní tím správným krokem!

"Kurz pro začátečníky jsem opakovala. Už poprvé mě opravdu bavil, ale opakování jsem si vyloženě moc užívala. Zopakovala a více jsem si ukotvila teorii i techniku a i když to bylo opakování, rozhodně jsem se nenudila. Čas na docvičení je bezva a i když se probíralo vlastně to samé, vždycky jsem tam nějakou novou informaci nebo dovednost získala. Ke kurzu jako takovému opět jen samá chvála. Kurz byl napodruhé pecka. Evčina radost ze hry k nám studentům neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá. Moc díky za tenhle přístup a já se moc těším na další klavírní výzvy!"
Romana Chlupová
aktuálně studentka kurzu pro středně pokročilé, kde je také nadšeně již podruhé!

Každé opakování přináší něco nového.
Skvělé na něm je, že:

Další běh kurzu pro začátečníky začíná 6. 10. 2023. Budeš v něm s námi?

Cena kompletního opakování kurzu je

2 490 Kč vč. DPH

Těším se, že se znovu budeme potkávat v kurzu i u klavíru!

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00