fbpx

Díky za objednávku Minikurzu Základy hry z not!

Přístupové údaje do členské sekce Ti za chvilku přijdou do e-mailu. 

Než to bude, chci Ti ještě něco říct!

DSCF4950-scaled.jpg

Hudební nauka nemusí být nuda!

Zajímá Tě hudební teorie a chceš lépe rozumět stupnicím, křížkům, béčkám, intervalům a opravdu porozumět hudebním zákonitostem do hloubky?

Pak mám pro Tebe ještě jednu skvělou tajnou nabídku, protože máš ode mě Minikurz Základy hry z not. Tato nabídka platí jen 20 minut!

Nabízím Ti právě teď masterclass Hudební nauka hravě místo 1.990 Kč za pouhých 990 Kč!

Hudební nauka nemusí být nuda!

DSCF4950-scaled.jpg

Zajímá Tě hudební teorie a chceš lépe rozumět stupnicím, křížkům, béčkám, intervalům a opravdu porozumět hudebním zákonitostem do hloubky?

Pak mám pro Tebe ještě jednu skvělou tajnou nabídku, protože máš ode mě Minikurz Základy hry z listu. Tato nabídka platí jen 20 minut!

Nabízím Ti masterclass Hudební nauka hravě místo 1.990 Kč za pouhých 990 Kč!

Získej okamžitý a časově neomezený přístup do masterclassu! Nabídka vyprší za:

Minut
Sekund

Osvoj si komplexně hudební nauku názornou formou u klavíru.

Takhle možná na hudební nauku vzpomínáš

A takhle na to půjdeme společně

Proč je dobré rozumět hudební nauce?

Opora v hudební nauce pomáhá klavíristům i všem ostatním muzikantům zlepšit hudební paměť

Když opravdu rozumíš tomu, co je zapsané v notách, dosáhneš lepší interpretace vašich skladeb

Orientace v hudební nauce patří ke správnému muzikantskému vzdělání

Co se naučíš v 6 modulech masterclassu

Modul 1: Tóny a klaviatura

Probereme základní vlastnosti tónů s rozšířením na vlastnosti klavírního tónu, základní a odvozené názvy tónů, rozdělení oktáv, půltóny a černé klávesy, enharmonickou záměnu, diatonický a chromatický půltón a celý tón.

Modul 2: Notopis

Čekají Tě rytmické hodnoty a tvary not, pomlky, prodlužování a dělení not a pomlk, nemine nás notová osnova, jména not a klíče, princip čtení not v houslovém a basovém klíči, takty jednoduché a složené, posuvky, dynamika, tempová označení, označení výrazu, hudební zkratky (např. melodické ozdoby, tremolo, repetice aj.), klavírní úhozy a nejdůležitější melodické ozdoby.

Modul 3: Stupnice

Navážeme stupnicemi a naučíme rozpoznat rozdíl mezi stupnicí a tóninou, probereme přehled stupnic, durové stupnice s křížky a béčky, mollové stupnice s křížky a béčky, kvintový a kvartový kruh, nezapomeneme ani na zvláštní stupnice (chromatická, celotónová, pentatonická), a budeme také poznávat stupnice podle sluchu.

Modul 4: Intervaly

Toto téma budeme hodně procvičovat jak zápisem do not, tak podle sluchu. Naučíme se rozdělení intervalů, základní a odvozené intervaly, pomocné písničky na intervaly (tady budeme i trochu zpívat 🙂 ), naučíme se poznávat intervaly po sluchu, vysvětlíme si převraty intervalů a budeme intervaly hodně procvičovat v praxi.

Modul 5: Akordy

Tady poznáš všechny základní kvintakordy a jejich obraty. Dále se budeme věnovat septakordům a jejich obratům, a zabrousíme také trochu do harmonie a vysvětlíme si hlavní a vedlejší harmonické funkce a kadence a jejich různé závěry. Čekají Tě také akordické značky pro bezproblémovou hru ze zpěvníků.

Modul 6: Evropské hudební dějiny

Každý muzikant by se měl orientovat v bohatých hudebních dějinách Evropy. Najdeš tu medailonky stěžejních skladatelských osobností, které se věnovaly tvorbě pro klavír, a jejich slavná díla z hlavních stylových období: Baroko, Klasicismus, Romantismus, Impresionismus a hudba 20. století. V tomto tématu dostaneš také mnoho odkazů k poslechu krásné hudby.

Jak masterclass probíhá

Co říkají o masterclassu studenti:

Dobrý den, paní Lorenc, srdečně Vás zdravím a moc děkuji za skvělou příležitost absolvovat kurz hudební nauky pro klavíristy. Zvládla jsem první dvě témata, některé informace jsem už použila v hodinách klavíru a je výborné, jak je to zaměřené přímo pro klavírní hru a ještě v takové ucelené formě.

Marta Krejčíková

Milá Evičko, i když jsem celý masterclass Hudební nauky pro klavíristy z časových důvodů ještě neprošla, jsem z něj nadšená. Ve Vašem podání je hudební nauka srozumitelná a pochopitelná i pro laiky jako jsem já. Líbí se mi jeho zpracování a maximálně mi vyhovuje, že se s hudební teorií mohu seznamovat postupně v neomezeném čase. Oceňuji Vaše hudební nápady a názorná videa, myslím si, že jsou přínosná pro všechny nadšence pro hru na klavír.

Dana Bystřická

Masterclass absolvovala celý a považuju ho za velmi zdařilý. Byla jsem z něj doslova nadšená. Předpokládá, že se k němu budu vracet při čtení notových zápisů ke skladbám. Doporučila jsem ho i kamarádovi.

Nina Vacková

Nekupuj zajíce v pytli a nahlédni do jedné z lekcí:

A kolik to stojí?

Masterclass Hudební nauka hravě je Tvůj pouze teď na 20 minut za akční cenu 1.990 Kč 990 Kč!

Přínosem tohoto kurzu jsem si naprosto jistá.
Přesto Ti pro vnitřní klid v duši (stejně jako u mých ostatních online kurzů) nabízím garanci vrácení peněz bez udání důvodu během prvních 14 dní kurzu.

Vyplň objednávku a získej okamžitý přístup do masterclassu!

© 2024 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!