fbpx

Máte zájem o mou tištěnou KLAVÍRNÍ ŠKOLU PRO DĚTI, která vyjde na jaře 2023 v nakladatelství Bärenreiter?

Vyplňte formulář níže a přidejte se na můj interní seznam zájemců o klavírní školu!

Moje Klavírní škola pro děti řeší elementární výuku dětí a je postavena na mojí metodice výuky, kterou úspěšně aplikuji do výuky malých dětí. Metodiku výuky jsem zpracovala v rámci svého doktorského studia ve své dizertační práci, kterou jsem úspěšně obhájila a o takto připravenou metodiku se v klavírní škole také opírám.

Děti se mohou těšit na atraktivní vizuální zpracování školy s barevnými ilustracemi, spoustu krásných písniček, říkadel i nových skladeb, které jsem pro školu zkomponovala a hravá cvičení na různé prvky elementární klavírní hry, které děti vtáhnou do děje a budou se učit s radostí a zájmem.

Učitelé i rodiče se zase mohou těšit na důkladný metodický návod, jakým způsobem s obsahem školy a uvedenými cvičeními pracovat, proč a kdy je zařadit do výuky, a jak optimálně postupovat, aby měly děti položené opravdu skvělé základy hry na klavír a rozvíjely se vyváženě jak po technické, tak po hudební stránce hry.

Vaše registrace nebyla uložena. Zkuste to prosím znovu.
Vaše registrace byla úspěšná.

Zadáním e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko CHCI VĚDĚT O VYDÁNÍ ŠKOLY souhlasíte s tím, že vám budu posílat e-mailem informace o připravované klavírní školy, s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám také pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!