fbpx

Mám vás na workshopu!

Mám obrovskou radost, že se potkáme na Hravém klavírním workshopu!

1/ Právě jsem vám poslala e-mail s prvními instrukcemi k workshopu, tak mrkněte do e-mailové schránky. Pokud tam mail ode mě nevidíte, prosím podívejte se do spamu nebo složky hromadné, případně mi napište na info@evalorenc.cz – je opravdu důležité, aby vám moje e-maily v pořádku chodily a nic ohledně workshopu vám neuniklo!

2/ Workshop bude probíhat v uzavřené skupině na Facebooku, kam vám schválím členství pár dnů dopředu. Klikněte na tlačítko níže, požádejte si o členství a nezapomeňte odpovědět na otázky pro schválení do skupiny!

P.S. Víte o někom, kdo se také chce naučit hrát na klavír a na workshopu by mu s námi bylo prima? Neváhejte a sdílejte pozvánku na workshop! Stačí poslat odkaz na stránku, kde se mohou také zdarma registrovat: www.evalorenc.cz/hravy-klavirni-workshop/ 

Těším se na naše klavírní setkávání!

– Eva

© 2024 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!