fbpx

Vtáhněte děti do světa hudby

a stáhněte si zdarma 3 hudebně-didaktické hry

3 hudební dobrodružství pro děti

Vtáhněte děti do světa hudby

a stáhněte si zdarma 3 didaktické hry​

3 hudební dobrodružství pro děti

Chcete přirozeně podpořit rozvíjení hudebnosti vašich dětí a malých žáků?

Chcete v dětech zažehnout nadšení pro hudbu a hru na klavír?

Chcete si s dětmi užít báječné společné chvíle vyplněné hudebními hrami ?

Pak mám pro vás báječný materiál 3v1 – a navíc ZDARMA!

Stáhněte si 3 hudební dobrodružství pro děti:

1/ Pexeso s hudebními nástroji, díky kterému získají děti všeobecný přehled o různých hudebních nástrojích a naučí se je poznávat a pojmenovávat.

2/ Poznávačka nástrojů podle sluchu – interaktivní online kartičky s audiosoubory. Dítě si nejprve poslechne krátkou nahrávku a zkusí hádat, který hudební nástroj slyší. Pro kontrolu otočí kartičkou a tak zjistíte, zda jste nástroj podle sluchu poznali.

Jaký nástroj slyšíš?

klikni si pro správné řešení

KLAVÍR

patří do rodiny strunných kladívkových nástrojů
3/ Videolekce „Slyším, zpívám, tleskám“ (12 min) – třetí dobrodružství zažijete přímo u klavíru, ale nebojte, klavír mít nepotřebujete, hrát budu já. Dítě čeká rozpoznávání různé výšky klavírního tónu a práce se zhudebněným říkadlem, díky které podpoříme rozvoj hudební paměti, rytmického a tonálního cítění.

Jsem Eva Lorenc – těší mě!

Hraním na klavír žiju už od dětství a jsem nadšená pedagožka 
a klavíristka. Baví mě vyučovat všechny úrovně hry na klavír od úplných začátečníků až po velmi pokročilé hráče, a miluju práci s dětmi.

Hru na klavír jsem vystudovala na konzervatoři a HAMU v Praze, mám bohatou praxi. Metodice elementární klavírní výuky dětí jsem zasvětila mnoho let studií a obhájila na toto téma i dizertační práci v rámci doktorského studia. Jsem autorkou klavírní školy Můj klavír, která vyšla v roce 2023 v nakladatelství Bärenreiter. Moje metodika výuky dětí snoubí moderní pedagogické postupy a zároveň probouzí v dětech přirozenou zvědavost, lásku k hudbě a hře na klavír.

Jsem také maminka dvou dcerušek. Obě naše děti vedu k hudbě a své metodické postupy aplikuji úspěšně v našem domácím hudebním vzdělávání. Chci podpořit všechny rodiče i klavírní pedagogy, aby věděli, jak přirozeně a hravě rozvíjet hudebnost dětí a pomoci jim připravit se ke hře na klavír.

Mám radost, že chcete vyrazit na dobrodružství!

Napište mi, kam vám mám materiály poslat.

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!