fbpx

O Bětušce a zakletém princi

pohádka pro malé i velké klavíristy

U klavíru je třeba podporovat hudební představu, abychom měli stále o čem hrát. Při čtení či poslechu pohádek se naše vlastní fantazie rozjede naplno, příběh nám běží před očima jako film, prožíváme s hrdiny nová dobrodružství a vše, co zažijeme, pak můžeme přenášet i do hudby, když hrajeme na klavír.

Pohádku jsem vydala samonákladem ještě za svobodna jako Eva Suchánková, kdysi v roce 2015 v nakladatelství Nová Forma, protože jsem si vždycky toužila splnit sen vydat vlastní knížku. Pohádkové příběhy se mi honí hlavou už od malička, pohádky zbožňuju, a tak to ani nemohlo dopadnout jinak, než že jedna vznikla.

Vám nyní nabízím tento krásný pohádkový příběh jako e-knihu v PDF formátu. 

Pošlu vám e-book ke stažení na e-mail hned po zaplacení objednávky, a co víc – polovinu z ceny věnuji na charitativní účely!

O čem příběh vypráví

Kdysi bohaté a spokojené království postihne krutá rána. Zlá čarodějnice prokleje královnu a té se do roka a do dne narodí princ s koňskou hlavou. Celé království upadne do nesmírného smutku a po dlouhá léta se nenajde nikdo, kdo by prince vysvobodil z jeho zakletí. Až do té doby, než do královského města přijde chudá venkovská dívka hledat práci, a s pomocí královského šaška se jí podaří stát se zahradnicí na zámku, kde se s princem seznámí. Podaří se jí vysvobodit prince ze zakletí a přemoci kouzla zlé čarodějnice?

Objednávka pohádky

ANO, vím, že se nejedná o tištěnou publikaci, ale o e-knihu v PDF formátu.

ANO, vím, že Eva věnuje polovinu z každé zakoupené pohádky do 31. 12. 2023 na charitu Chance For Children.

© 2023 Eva Lorenc | Ochrana osobních údajů

Zvu vás na 4denní akci ZDARMA
pro klavírní začátečníky 5. – 8. 2. 2024

Hravý klavírní workshop

Naučte se zahrát na klavír první písničku za 4 dny!

Přihlášením na workshop souhlasíte s mými zásadami pro ochranu osobních údajů a s tím, že vaši adresu zařazuji do své databáze kontaktů a budu vám pravidelně posílat informace a inspiraci o hraní na klavír. Z odběru e-mailů se můžete kdykoliv odhlásit v každém zaslaném mailu.

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00

Přihlašování do kurzu hry na klavír
pro dospělé začátečníky
je OTEVŘENO!

Chcete si splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír?

Klikněte na tlačítko a zjistěte o kurzu více!