fbpx

Splňte si konečně svůj sen a naučte se hrát na klavír!

Splňte si konečně svůj sen a naučte se hrát na klavír!

Splňte si konečně svůj sen
naučte se hrát na klavír!

Je vaším snem umět hrát na klavír?

Už se nějakou dobu zkoušíte naučit hrát jako samouk, ale nikam to nevede?

Máte doma děti, které hrají na klavír? Lámete si hlavu s tím, jak je motivovat do cvičení a poradit jim, protože klavíru vůbec nerozumíte?

Potřebujete se naučit hrát kvůli práci ve škole či školce nebo se připravit na přijímačky na školu pedagogického zaměření?

Naučte se hrát na klavír v 8týdenním online kurzu pro dospělé začátečníky - vybudujte si spolehlivé základy hry a roztančete své prsty po klaviatuře!

Chcete se:

Pak čtěte dál!

Upozornění

Po absolvování tohoto kurzu vzniká u studentů velmi silná závislost na hře na klavír a baví je to tak, že už nechtějí přestat! 🙂

Naučit se hrát na klavír po vlastní ose je nesmírně obtížné...

Možná už jste to už zkoušel/a samostatně. Koupil/a jste si tištěnou publikaci “Hra na klavír pro začátečníky” a už na první stránce jste se ztratil/a… Jak podle psaného návodu poznat, jak má vypadat postavení ruky na klaviatuře? Jak vůbec u klavíru sedět? A co teprve čtení not a rytmus?! Jak poznat, jestli to vůbec hrajete správně?

Možná se bojíte, že nemáte hudební sluch nebo že už jste na to moc stará/ý. Ačkoliv po tom vaše srdce touží, bojíte se s hraním začít, protože si už dopředu říkáte, že na to nemáte.

Možná jste už v dětství na klavír hrál/a, ale vaše tehdejší učitelka vás demotivovala a vás to přestalo bavit. Uběhlo mnoho let, možná i několik dekád, a vy teď začínáte pokukovat po možnostech výuky hry na klavír pro dospělé. Ale prakticky žádné nejsou, buď mají všude stop stav nebo se ve vašem dosahu ani žádný dobrý učitel nenachází.

A možná začaly hrát na klavír vaše děti a vy se je doma snažíte motivovat ke cvičení, ale narážíte buď na to, že s vámi cvičit nechtějí, anebo že vůbec nevíte, jak jim poradit.

Zkrátka se váš klavírní sen stále nestal skutečností.
Ale to se nyní změní!

Co kdyby vám někdo doopravdy poradil, jak mají za sebou metodicky následovat jednotlivé klavírní lekce krok za krokem tak, abyste si od základů správně vybudoval/a klavírní techniku a opravdu se naučil/a hrát?

Co kdybyste se vyhnul/a všem slepým uličkám a zbytečným pokusům i špatným návykům a učil/a se hrát od začátku podle ověřeného, jasného a motivujícího návodu, díky kterému prakticky ihned ucítíte a uslyšíte výsledky?

Co kdyby vaše děti doma viděly, jaké děláte v hraní na klavír pokroky, a získaly by ve vás tak pozitivní vzor, který je bude přirozeně motivovat k vlastnímu cvičení a navíc jim bude umět se cvičením i poradit?

Naučila jsem hrát už stovky začínajících pianistů. 

Když se naučili hrát oni, naučíte se to i vy!

Pokud máte chuť a elán naučit se hrát na klavír, pojďte do toho a já vás hrát naučím! Zvu vás do:

ONLINE KURZU HRY NA KLAVÍR
pro dospělé začátečníky

Za 8 týdnů se u mě v kurzu naučíte…

…hrát na klavír od úplných začátků

Nabízím vám profesionální výuku hry na klavír od úplných začátků, které pod mým pečlivým vedením v průběhu kurzu zvládnete s úsměvem a radostí. Nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti s hudbou ani hrou na klavír, vaše nadšení plně postačí!

…spoustu krásných skladeb včetně doprovodů písní

Vybudujeme společně váš první klavírní repertoár, který nebudete chtít přestat cvičit. Kromě přednesových skladeb vás naučím i jednoduše a pěkně doprovázet lidové písně.

…správně tvořit klavírní tón

Správné používání váhy paží při hře na klavír je základem pro vytvoření krásného klavírního tónu. V kurzu budeme pečovat o to, abyste si osvojil/a hned od počátku správné klavírní návyky.

…zorientovat se v hudební teorii

Hraní na klavír není nikdy jen o samotném hraní, ale já ráda teorii propojuji s praxí. Projdu s vámi nezbytnou hudební teorii a vše budeme ihned převádět do praxe a hrát na klavír, protože tak si hudební teorii osvojíte nejlépe.

…získat širší přehled o klavírním světě

Ukážu vám, kde sehnat nebo zdarma stáhnout noty, jaká klavírní židle je nejpohodlnější i co dělat, když vás při cvičení něco rozbolí. Předám vám zkrátka hodně užitečných rad a tipů, jak efektivně zvládnout klavírní začátky.

Kdo jsem a proč se učit hrát zrovna u mě?

Jmenuji se Eva Lorenc, jsem klavíristka a nadšená pedagožka hry na klavír. Hraju už od dětství a vystudovala jsem konzervatoř v Pardubicích a pak pražskou Akademii múzických umění. Dokonce mám i doktorát v oboru klavírní pedagogiky a vytvořila jsem si vlastní metodiku výuky, která přináší mým studentům krásné výsledky.

Neustále vymýšlím nové způsoby, jak svým studentům hru na klavír ještě více usnadnit, zpříjemnit a zjednodušit. Kromě online kurzů tvořím i různé výukové materiály a také pro své studenty skládám a aranžuju klavírní skladby. Na jaře 2023 vyjde v nakladatelství Bärenreiter moje vlastní Klavírní škola určená pro výuku dětí.

Už od roku 2017 se věnuji tvoření online klavírních kurzů, ve kterých úspěšně předávám svým studentům veškeré své zkušenosti s hrou na klavír. Než jsem začala tvořit online kurzy, učila jsem mnoho let živé lekce. V roce 2015 jsem v Praze otevřela soukromou klavírní školu Piano School Prague, do které dodnes chodí na 120 studentů.

Jsem také maminka dvou úžasných holčiček, které vychováváme spolu s mým manželem, který mě v mém klavírním tvoření maximálně podporuje.

Hraní na klavír je zkrátka moje celoživotní vášeň a výuku druhých vnímám jako své poslání.
Už teď se nemůžu dočkat, až pomohu i vám splnit si váš sen naučit se hrát na klavír!

Jak kurz probíhá

Co se naučíte ve 4 modulech kurzu

Každý modul trvá 14 dnů. Nejprve projdeme společně lekce a pak vám dám prostor všechno pocvičit. U hraní na klavír je totiž nejdůležitější pravidelné opakování toho, co se budeme učit. Tak se vám krásně nové dovednosti budou usazovat a nabalovat jako sněhová koule.

Modul 1: Pokládáme základy

V prvním modulu položíme pevné základy vašemu hraní na klavír. Začneme správným sezením, prstoklady, zorientujeme se na klaviatuře a provedu vás naprosto nezbytnými základy klavírní techniky. Budeme se věnovat správnému tvoření klavírního tónu a zorientujete se v základní teorii, a to včetně základů čtení not v houslovém i basovém klíči.

Modul 2: Hrajeme první klavírní skladby

Ve druhém modulu se zaměříme na hraní prvních klavírních skladeb a souhru rukou dohromady. Budeme učit vaše ruce, aby byly při hraní na sobě nezávislé a každá mohla hrát něco jiného, jiným úhozem i v jiné dynamice. Naučíme se také hrát s pravým pedálem a správně ho používat a vyměňovat.

Modul 3: Doprovody písní

Ve třetím modulu se budeme věnovat doprovodům lidových písní a budeme dál pracovat na samostatnosti rukou při souhře. Naučím vás používat pěkné doprovody od těch nejjednodušších s dudáckou kvintou až po doprovody na akordech se základní kadencí s použitím durových i mollových akordů. Ukážu vám i trochu pokročilejší stylizace doprovodů, jako pochod a valčík. Po skončení tohoto modulu si budete moci doma zahrát oblíbené písničky třeba ze zpěvníku.

Modul 4: Repertoár a technika

Ve čtvrtém modulu vás čeká vás výběr krásných přednesových skladeb, které nebudete chtít přestat cvičit. Rozšíříme váš repertoár a zlepšíme techniku vaší hry, interpretaci a další klavírní dovednosti.

VIP VARIANTA
aneb jak si zkrátit a urychlit cestu k výsledkům

Přestaňte scrollovat, protože o tomhle musíte vědět! Kurz je možné absolvovat ve VIP variantě.

VIP variantu zvolte, pokud:

Co je navíc v ceně VIP VARIANTY

4x individuální profesionální zpětná vazba

Získáte ekvivalent živých lekcí klavíru se mnou a těmi nejlepšími lektorkami v mém týmu. Po každém modulu nám zašlete nahrávky toho, jak vám to doma jde, a my vám natočíme na míru individuální zpětnou vazbu a poradíme přesně, na co se zaměřit při cvičení. (Hodnota: 3000 Kč)

Vystoupení na online koncertě

Budete mít v ceně možnost vystoupit na online koncertě po skončení kurzu. (Je to dobrovolné, ale neskutečně vás tato zkušenost posune!)

1x bonusová zpětná vazba navíc

Když se přihlásíte na online koncert, získáte 1x bonusovou individuální zpětnou vazba na vaše koncertní nahrávky osobně od Evy Lorenc.(K nezaplacení!)

5 bonusových lekcí navíc

Ve čtvrtém modulu dostanete 5 bonusových lekcí s krásným přednesovým repertoárem navíc, ať si můžete vybrat z více skladeb a máte návod, co cvičit i po skončení kurzu.

Přístup do členské sekce napořád

Dám vám časově neomezený přístup do členské sekce k celému obsahu kurzu, abyste se mohl/a kdykoliv v budoucnu do lekcí vracet pro to, co si budete chtít zopakovat.

Noty až domů

Výukové materiály a noty ke kurzu vám zašlu vytištěné a svázané kroužkovou vazbou až domů (pokud bydlíte v ČR nebo kdekoliv v Evropě).

VIP setkání na ZOOMu

VIP studenty čeká online setkání na ZOOMu přímo se mnou, kde osobně odpovím na všechny
klavírní otázky k obsahu kurzu nebo i mimo kurz.

VIP varianta je balík plný podpory, péče a motivace do cvičení.

Postarám se o to, abyste kurz opravdu v termínu dokončil/a, měl/a výsledky a ještě větší radost z hraní na klavír! Jsou to jen 2.000 Kč navíc oproti základní variantě.

Abych vám usnadnila rozhodnutí pro VIP variantu, můžete kurz uhradit na 3 splátky a investici si tak pohodlně rozložit.

Co říkají o kurzu moji pianisti, kteří se už na klavír naučili hrát:

K rozhodnutí mi stačilo pár dnů – zvědavost byla silnější! Řekla jsem si – buď přijdu o vložené peníze, anebo se něco fakt naučím… A dnes? Zázrak! A za ten opravdu z celého srdce děkuji!

Díky za tvou trpělivost při zpětných vazbách, při učení nových věcí, za názorné natáčení videí a hlavně za tvůj lidský přístup! Mé doporučení pro všechny budoucí studenty -nebojte se ničeho! Splňte si svůj sen, věnujte hudbě chvilku ze svého volného času, stojí to za to! Eva je opravdu MISTR ve svém oboru! Přesně ví, jak vše vysvětlit a předat své umění svým žáčkům! Pokud si říkáte, že příliš volného času nemáte, věřte, že patřím přesně k této skupině lidí – mám doma 3 děti, chodím do práce na dvojitý úvazek a hře na klavír jsem se věnovala skoro vždy v nočních hodinách. Ale po dlouhé době jsem dělala něco opravdu jenom sama pro sebe.

Daniela Kolbabová
ze středních Čech
„Nevěřil jsem, že je možné naučit se hrát na jakýkoliv hudební nástroj, když u sebe nebudu mít učitele, který mi bude radit, koukat na ruce a říkat, co dělám dobře nebo špatně. NIC NEBYLO VZDÁLENĚJŠÍ PRAVDĚ.“
Hned po zhlédnutí úvodního videa jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Kurz začal, já byl nadšený a veškeré mé počáteční obavy byly ty tam. Od první do poslední lekce jsem si to užíval. Lekce jsou přehledné, srozumitelné a zpětné vazby – k nezaplacení. V životě by mě nenapadlo, že se za 2 měsíce naučím hrát oběma rukama a ještě s pedálem. Eva je skvělá pedagožka se spoustou zkušeností, dokáže skvěle namotivovat a je vidět, že hru na klavír opravdu miluje, dává tomu všechno a její zápal je nakažlivý. Navíc má k sobě ještě úžasné kolegyně. Na závěr řeknu jen: DÍKY, DÍKY DÍKY, děláte to opravdu skvěle a moc se těším na pokračování.
Michal Červený

“Eva vše výborně vysvětluje a prakticky předvádí. Její nadšení a zapálení pro věc je nakažlivé a hned v zárodku rozptýlilo mé obavy, že to nezvládnu.”

Nenapadlo mě, že bez osobního kontaktu je něco takového jako tento kurz vůbec možné. Když jsem poprvé zachytila informaci o tomto kurzu, ještě jsem neměla ani nástroj, to se ale záhy změnilo a při první příležitosti jsem se do kurzu přihlásila. Kurz mě nadchl, je skvěle vystavěn od úplných začátků.

Zpětné vazby na vlastní nahrávky pak posouvají kurz ještě na úplně jinou úroveň a nahrazují osobní kontakt, velmi mi pomohly vylepšit svou hru a zároveň mě velice povzbudily a motivovaly. Je vidět, že Evě i jejím lektorkám opravdu záleží na každém studentovi, přátelská a podporující atmosféra panovala také ve facebookové skupině kurzu. Každému, kdo si chce splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír, kurz rozhodně doporučuji.

Veronika Bromová
„Rozhodně jsem netušila, že investuji peníze takhle smysluplně.“

Je vidět, že je kurz nastaven na základě bohatých zkušeností s výukou. Témata obsahují vše, co je potřeba vědět. Čas, který je třeba výuce věnovat, je tak akorát – nemusíte si brát dovolenou a zároveň se dokážete něco naučit. Nejsem člověk, který rád něco „sdílí, zveřejňuje“. Nahrávat se tedy bylo pro mě to nejtěžší. Ale překonala jsem se a zpětné vazby stály opravdu za to. Ať byla od Evy či jejích lektorek, bylo vidět, že si vaše nahrávky opravdu poslechnou, zpracují a rady, které dostanete, jsou určeny opravdu vám. Pro mě byla vysoká úroveň kurzu milým překvapením.

Lucie Zemanová

„Tvá radost ze hry k nám úplně neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá.“

Krásný den Evičko, kurz pro začátečníky jsem absolvovala hned 2x, protože jsem cítila, že si ho chci zopakovat. Už poprvé mě opravdu bavil, ale podruhé v rámci opakování jsem si kurz vyloženě moc užívala. Zopakovala a více jsem si ukotvila teorii i techniku. Moc oceňuji Tvůj aktivní přístup, hned na začátku zapojení všech účastníků, aby posílali zpětné vazby a dotazy… Tahle interakce je super. Tvá radost ze hry k nám neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá. A já se moc těším na další klavírní výzvy.

Romana Chlupová

Tvůj kurz mi ukázal, že nic není nemožné a věřím tomu, že si jednou zahraji i Pro Elišku!

Milá Evi, kurz byl naprosto úžasný. Jsem nadšená, protože jsem k výuce online byla trochu skeptická, ale zároveň jsem o klavíru dlouho snila. 

Protože jsme měli dobu covidovou a docházet někam bylo nemožné, řekla jsem si, že to zkusím, a přihlásila jsem se v rámci VIP členství, abych mohla využívat zpětnou vazbu. A byla jsem nadšená! Mockrát děkuji a těším se na viděnou v pokračovacím kurzu!

Barbora Černošková
z Prahy

Co říkají o kurzu moji pianisti, kteří se už na klavír naučili hrát:

K rozhodnutí mi stačilo pár dnů – zvědavost byla silnější! Řekla jsem si – buď přijdu o vložené peníze a nebo se něco fakt naučím… A dnes? Zázrak! A za ten opravdu z celého srdce děkuji!

Díky za tvou trpělivost při zpětných vazbách, při učení nových věcí, za názorné natáčení videí a hlavně za tvůj lidský přístup! Mé doporučení pro všechny budoucí studenty -nebojte se ničeho! Splňte si svůj sen, věnujte hudbě chvilku ze svého volného času, stojí to za to! Eva je opravdu MISTR ve svém oboru! Přesně ví, jak vše vysvětlit a předat své umění svým žáčkům! Pokud si říkáte, že příliš volného času nemáte, věřte, že patřím přesně k této skupině lidí – mám doma 3 děti, chodím do práce na dvojitý úvazek a hře na klavír jsem se věnovala skoro vždy v nočních hodinách. Ale po dlouhé době jsem dělala něco opravdu jenom sama pro sebe.

Daniela Kolbabová
ze středních Čech
„Nevěřil jsem, že je možné naučit se hrát na jakýkoliv hudební nástroj, když u sebe nebudu mít učitele, který mi bude radit, koukat na ruce a říkat, co dělám dobře nebo špatně. NIC NEBYLO VZDÁLENĚJŠÍ PRAVDĚ.“

Hned po zhlédnutí úvodního videa jsem věděl, že jsem se rozhodl správně. Kurz začal, já byl nadšený a veškeré mé počáteční obavy byly ty tam. Od první do poslední lekce jsem si to užíval. Lekce jsou přehledné, srozumitelné a zpětné vazby – k nezaplacení. V životě by mě nenapadlo, že se za 2 měsíce naučím hrát oběma rukama a ještě s pedálem.

Eva je skvělá pedagožka se spoustou zkušeností, dokáže skvěle namotivovat a je vidět, že hru na klavír opravdu miluje, dává tomu všechno a její zápal je nakažlivý. Navíc má k sobě ještě úžasné kolegyně. Na závěr řeknu jen: DÍKY, DÍKY DÍKY, děláte to opravdu skvěle a moc se těším na pokračování.

Michal Červený

„Tvá radost ze hry k nám úplně neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá.“

Krásný den Evičko, kurz pro začátečníky jsem absolvovala hned 2x, protože jsem cítila, že si ho chci zopakovat. Už poprvé mě opravdu bavil, ale podruhé v rámci opakování jsem si kurz vyloženě moc užívala. Zopakovala a více jsem si ukotvila teorii i techniku. Moc oceňuji Tvůj aktivní přístup, hned na začátku zapojení všech účastníků, aby posílali zpětné vazby a dotazy… Tahle interakce je super. Tvá radost ze hry k nám neuvěřitelně prostupuje a je opravdu nakažlivá. A já se moc těším na další klavírní výzvy.

Romana Chlupová

“Eva vše je výborně vysvětluje a prakticky předvádí. Její nadšení a zapálení pro věc je nakažlivé a hned v zárodku rozptýlilo mé obavy, že to nezvládnu.”

Nenapadlo mě, že bez osobního kontaktu je něco takového jako tento kurz vůbec možné. Když jsem poprvé zachytila informaci o tomto kurzu, ještě jsem neměla ani nástroj, to se ale záhy změnilo a při první příležitosti jsem se do kurzu přihlásila. Kurz mě nadchl, je skvěle vystavěn od úplných začátků.

Zpětné vazby na vlastní nahrávky pak posouvají kurz ještě na úplně jinou úroveň a nahrazují osobní kontakt, velmi mi pomohly vylepšit svou hru a zároveň mě velice povzbudily a motivovaly. Je vidět, že Evě i jejím lektorkám opravdu záleží na každém studentovi, přátelská a podporující atmosféra panovala také ve facebookové skupině kurzu. Každému, kdo si chce splnit svůj sen a naučit se hrát na klavír, kurz rozhodně doporučuji.

Veronika Bromová
„Rozhodně jsem netušila, že investuji peníze takhle smysluplně.“

Je vidět, že je kurz nastaven na základě bohatých zkušeností s výukou. Témata obsahují vše, co je potřeba vědět. Čas, který je třeba výuce věnovat, je tak akorát – nemusíte si brát dovolenou a zároveň se dokážete něco naučit. Nejsem člověk, který rád něco „sdílí, zveřejňuje“. Nahrávat se tedy bylo pro mě to nejtěžší. Ale překonala jsem se a zpětné vazby stály opravdu za to. Ať byla od Evy či jejích lektorek, bylo vidět, že si vaše nahrávky opravdu poslechnou, zpracují a rady, které dostanete, jsou určeny opravdu vám. Pro mě byla vysoká úroveň kurzu milým překvapením.

Lucie Zemanová

Tvůj kurz mi ukázal, že nic není nemožné a věřím tomu, že si jednou zahraji i Pro Elišku!

Milá Evi, kurz byl naprosto úžasný. Jsem nadšená, protože jsem k výuce online byla trochu skeptická, ale zároveň jsem o klavíru dlouho snila. 

Protože jsme měli dobu covidovou a docházet někam bylo nemožné, řekla jsem si, že to zkusím a přihlásila jsem se v rámci VIP členství, abych mohla využívat zpětnou vazbu. A byla jsem nadšená! Mockrát děkuji a těším se na viděnou v pokračovacím kurzu!

Barbora Černošková
z Prahy

Skvělá zpráva je, že takhle můžete už za pár týdnů hrát na klavír taky!

KOLIK KURZ STOJÍ?
POJĎME SI TO SHRNOUT!

ZÁKLADNÍ VARIANTA

2 × 3 125 Kč

nebo ušetřete 760 Kč a zaplaťte najednou

5 490 Kč

VIP VARIANTA

VIP
VARIANTA

3 × 2 750 Kč

nebo ušetřete 760 Kč a zaplaťte najednou

7 490 Kč

Přínosem tohoto kurzu pro vás jsem si naprosto jistá.
Přesto vám pro váš klid v duši (stejně jako u mých ostatních online kurzů) nabízím garanci vrácení peněz bez udání důvodu během prvních 14 dní kurzu.

Bonusy, které vás nadchnou!

Sleva na nákup akustického klavíru (v hodnotě až 5 000 Kč)

Ještě nemáte doma klavír? Tak ho spolu seženeme.

Jakmile se přihlásíte do kurzu, pošlu vám návod, jak využít slevu 5-15 % na nákup klavíru od firmy Piano Classic v Benátkách nad Jizerou, kde najdete obrovský výběr akustických klavírů ve velmi příznivých cenových hladinách. V prodejně se prokážete daňovým dokladem, který ode mě dostanete e-mailem ihned po zaplacení kurzu. V ceně klavíru je i stěhování do 100 km a majitel Son Pham je skvělý, většinou přihodí zdarma k nástroji i klavírní židli nebo jiný hodnotný bonus.

Sleva na nákup digitálního klavíru (5 % na celý nákup)

Preferujete spíš digitální pianino? Jakmile se přihlásíte do kurzu, pošlu vám kód na 5% slevu na nákup v e-shopu firmy CMI Music s.r.o.

Sleva na nákup klavírních not v e-shopu ENOTY.EU (15 % na celý nákup)

V kurzu vám ukážu, které noty by neměly chybět ve vaší domácí klavírní knihovničce, a abyste si mohl/a vybrat, dostanete slevu na nákup klavírních not v e-shopu s obrovským výběrem not pro klavír eNoty.eu.

Interaktivní workshop Čtení not v praxi (novinka v hodnotě 1500 Kč!)

Do druhého modulu kurzu jsem zařadila novinku – interaktivní workshop na ZOOMu přímo se mnou. Dostanete ode mě e-book Čtení not v praxi, který obsahuje cvičení na hru z not. Na workshopu vám ukážu ten nejlepší způsob, jak začít hrát z not, poradím vám tipy a triky, jak na to a cvičení budeme společně procházet a budete si je rovnou zkoušet u klavíru! Po workshopu budete možná trochu zpocení, ale rozhodně obohacení o nesmírně cenné zkušenosti a vaše hraní z not se posune na nový level!

Tajný dárek až k vám domů

Ke konci kurzu posílám studentům domů poštou také jeden tajný dárek. Ať se máte na co těšit!

Kdo vás kurzem provede?

Kromě mojí podpory se můžete těšit i na můj hvězdný tým! 

Skvělé klavírní lektorky Julia Gavrilova a Natália Lukáčová mi vypomáhají především s natáčením individuálních zpětných vazeb v rámci VIP varianty. Na jejich podporu se můžete těšit také v naší facebookové skupině.

eva u klaviru

Eva Lorenc

Julia

Julia Gavrilova

natalia-lukacova-foto

Natália Lukáčová

Tento kurz není vhodný pro každého:

Nejčastější otázky ke kurzu

Nejbližší běh kurzu začíná 24. 2. 2023.

Tolik, kolik budete chtít a potřebovat!

Na tuto otázku neexistuje jednoduchá jednotná odpověď, která by vyhovovala všem stejně. Někomu jde hraní rychleji, někdo potřebuje na vstřebání nových dovedností více času. Někdo má času na cvičení hodně, někdo cvičí večer, když děti usnou, nebo o víkendech.

Na samotné lekce v kurzu vám bude stačit okolo půl hodinky, abyste si pustila video a prošla se mnou cvičení. Do lekcí se můžete vrátit i zpětně další den, pokud něco nestihnete nebo budete potřebovat víc času.

Facebook není podmínkou absolvování kurzu – můžete se přihlásit a absolvovat kurz i bez něj!

Podpůrná skupina ke kurzu je na Facebooku, protože je to pro mě nejjednodušší způsob, jak svést mé studenty dohromady a dát jim možnost intenzívní podpory a rychlé zpětné vazby v průběhu kurzu.

Pokud na Facebooku být nechcete, plně to respektuji, můžete mi své dotazy psát v průběhu kurzu na e-mail. Anebo zvolte VIP členství a nechte se plně podpořit na své cestě kurzem i včetně profesionální zpětné vazby na nahrávky cvičení.

 

V kurzu vás budu učit hrát na klasickém akustickém klavíru se standardním rozsahem klaviatury 88 kláves, ale kurz je možné absolvovat stejně kvalitně také s digitálním klavírem.

Pokud máte keyboard, je potřeba počítat s omezením rozsahu klaviatury i s (ne)možností ovlivnění tvorby a dynamiky tónu vzhledem k omezeným možnostem keyboardu oproti klavíru. 

Většina skladeb pro začátečníky, které se budeme učit, se však hraje v rozsahu 4 oktáv, takže i na keyboardu kurz můžete absolvovat.

Napište mi na e-mail info@evalorenc.cz a probereme spolu možnosti! Poradila jsem už stovkám svých studentů se sehnáním nástroje před začátkem kurzu, takže ráda poradím i vám. Určitě najdeme řešení, které pro vás bude to nejlepší!

To, že neznáte noty, vám v žádném případě nebrání do kurzu vstoupit, protože číst noty vás naučím

Budeme se učit hrát opravdu od úplných základů, takže nepotřebujete mít žádné předchozí zkušenosti s hudbou, abyste tento kurz zvládl/a.

Nejste! Hrát na klavír se můžete začít učit opravdu v každém věku. Mému doposud nejstaršímu účastníkovi tohoto kurzu bylo přes 90 let!

Pokud si o sobě myslíte, že nemáte hudební sluch, bývá to většinou proto, že neumíte čistě intonovat nebo že jste ve svém životě zatím neměl/a možnost své hudební schopnosti rozvíjet.

Všichni lidé mají předpoklady se učit hudbě! Máme to vrozené a je to dokonce i vědecky dokázané!

A navíc klavír má mezi ostatními hudebními nástroji velkou výhodu. Tóny jsou totiž na něm předem dané a naladěné, takže není potřeba je hledat pomocí sluchu jako třeba na houslích. Ve chvíli, kdy stisknete klávesu, se tón ozve sám ve správné výšce.

Takže se toho opravdu nebojte – zvládnete to a já vám pomůžu nejen rozvíjet vaše hudební dovednosti, ale i se vším, co potřebujete, abyste naučil/a hrát na klavír.

Kurz je vhodný pro všechny dospělé začátečníky – ženy, muže, maminky, tatínky, babičky, dědečky – kteří si chtějí splnit svůj sen a naučit se pro radost hrát na klavír. Je vhodný samouky a „věčné začátečníky“, ale také pro rodiče, kteří chtějí doma pomoct se cvičením na klavír svým dětem.

Je vhodný pro samouky, protože co si budeme povídat – naučit se hrát na klavír po vlastní ose bez vedení zkušeného lektora je nesmírně obtížné, skoro bych řekla nemožné.

Dále je vhodný pro studenty, kteří se chystají na přijímací zkoušky na střední či vysoké školy pedagogického zaměření, kde součástí zkoušky bývá zahrát písničky s doprovodem.

Do kurzu se také hlásí ženy, které touží pracovat v mateřské školce nebo vyučovat na základní škole a potřebují zvládnout základy hry na klavír a naučit se doprovázet lidové písničky.

Stále váháte, jestli je kurz pro vás vhodný? Tak mi napište na e-mail info@evalorenc.cz a zeptejte se!

Budu se na ni těšit na e-mailu info@evalorenc.cz! 🙂

Pravda je taková, že buď začnete teď, nebo možná nikdy...

Za 8 týdnů můžete proniknout do hraní na klavír, parádně zvládnout základy a naučit se hrát, abyste mohl/a doma pak konečně hrát skladby nebo písničky, které se vám líbí, nebo třeba vánoční koledy u stromečku.

Ale nestane se to samo. Je potřeba jít do akce a pak do hraní investovat svoji energii, elán a čas. Osm týdnů není dlouhá doba, uteče to jako voda. A to, co se u mě naučíte zahrát, už vám nikdo nevezme!

Teď máte příležitost si konečně splnit své přání a naučit se hrát na klavír.

Nikdy nebudete mít ve svém životě víc času a nikdy nebudete lépe připraven/á začít než dnes. A za dva měsíce odteď si opravdu poděkujete.

Budete to dál zkoušet po vlastní ose?

Nebo svůj sen zase odložíte na neurčito, což může znamenat, že hrát na klavír možná nikdy nezačnete?

Je to na vás! Uvidíme se v kurzu?

webinář ZDARMA Jak učit děti hrát na klavír

Ve středu 31. 5. od 18:00